Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mw2fan

Filmy HD na pc się lagują

Polecane posty

Albo brakiem konwersji w ogóle. W jakim formacie jest plik? Jaką masz kartę graficzną? W czym próbujesz go odtworzyć?

Jeśli plik jest w formacie surowym, to wbrew pozorom jest to jedno z najtrudniejszych zadań dla karty graficznej bez zapasu RAMu - dla niej próba zrekonstruowania pliku wideo klatka po klatce, kiedy te są czystymi bitmapami będzie przypominała przeciąganie przez cienką, gumową rurkę. Jeśli plik waży nieludzką ilość gigabajtów i ma rozszerzenie AVI, przekonwertuj do czegokolwiek, choćby AVI z DivX.

Jeśli jednak plik jest skompresowany, możliwe, że twój komputer po prostu nie wyrabia. Ściągnij sobie np. pakiet CCCP, BESTplayera i odpal w nim plik zmieniając renderer wideo (bodajże w menu Obraz, tudzież pod Ctrl+R) na Overlay Mixer. Może troszkę pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj kodeki. Też miałem taki problem i myślałem że to karta nie wyrabia (GeForce 8600GTS 512mb), ale wystarczyło że zaktualizowałem kodeki i wszystko działa bardzo dobrze. K-Lite Codec Pack 7.1.0 <- mam takie i jest dobrze. Jeśli nie pomaga to może coś jest z filmem który próbujesz odtworzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...