Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crowmaster

Automatyczna minimalizacja

Polecane posty

W końcu i ja muszę się tutaj wpisać.

Od jakiegoś czasu borykam się z problemem minimalizacji wszystkiego co aktualnie mam włączone. Nieważne czy jest to jakiś program (typu Gimp) czy gra - zdarza się, że okno traci aktywność albo w ogóle widzę pulpit. Zauważyłem, że dzieje się tak w czasie aktualizacji firewalla bo koło zegarka pojawia się druga ikona tego programu. Postanowiłem więc pograć z wyłączonym połączeniem internetowym (bo skąd wtedy pobiorą się aktualizacje?), ale nic to nie daje. Czasem też widzę pulpit a dodatkowych ikon nie ma.

I teraz właśnie pytanie - czy taka sytuacja to wina sprzętu/systemu czy właśnie tego firewalla?

Konfiguracja komputera:

AMD Athlon 64 X2 5200+

2GB RAM

ATI Radeon HD 4650 1GB

XP SP3 (instalowany dość dawno temu, prawie rok będzie)

Wspomniany firewall to COMODO w wersji domowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cz0rny

Siema.

To samo działo się u znajomego. Przeglądałem konfigurację jego komputera i nic ciekawego nie znalazłem. Zauważyłem jednak, że używał firewalla firmy Comodo (cały pakiet). Spróbowaliśmy odinstalować. Wgrał inny software i okazało się, że winny był właśnie Comodo.

Zatem - wina leży po jego stronie. System nie powinien mieć w tym przypadku nic do rzeczy (również używał Windows XP z Service Packiem 3).

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...