Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TheEquinoxe

Rozłącza mnie z Internetem

Polecane posty

Witam, mam problem. Otóż strasznie często rozłącza mnie z Internetem. Tylko dzisiaj wywaliło mi go chyba ze 4 razy. Wcześniej miałem podobny problem, tyle że wywalało jak włączony był drugi komputer. Teraz bez tego, po prostu rozłącza. Restart routera nic nie daje.

@EDIT: Aha i problem występuje chyba tylko podczas grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdarza się to bardzo często, to skontaktuj się z dostawcą i tyle. W Poznaniu mam mobilny internet od Play'a i czasem rozłącza, to zupełnie normalne. W moim rodzinnym mieście natomiast posiadam Netię i router. Raz na jakiś czas zrywa połączenie na kilka sekund - to też jest zupełnie normalne, choć nie wiem czy to wina Netii, czy routera.

Jak dotąd miałem trzy routery i każdy chociaż raz dziennie się rozłączał. Nie wiem czy to po prostu taka specyfikacja tych urządzeń, czy może coś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że często jest tak, że mi wywala a na drugim kompie net cały czas jest.

Teraz sprawdziłem: gdy gram przez neta to wywala mi gdzieś po 10-15 minutach gry, gdy nie gram neta mam cały czas.

Kiedyś takie rozłączanie zdarzało się sporadycznie, jasne ma prawo tak się dziać, no ale bez przesady O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiego dostawcy masz neta?

U siebie mogę podpiąć max 2 kompy do modemu [Vectra]. Obszedłem to podpinając router do modemu, choć tak jak tobie czasami rozłącza jeden komputer [w tym przypadku laptopa]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...