Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaQ

Pad Xbox 360 - karta dźwiękowa - USB

Polecane posty

Witam.

Otóż tak. Zakupiłem pada Xbox 360 (przewodowy) pod komputer, podłączyłem i już miałem się cieszyć grą ,gdy usłyszałem, że z głośników (jak i słuchawek) wydobywa się charczenie, szum, ciężko opisać. Jest to bardzo irytujący dźwięk, nie sposób jest grać. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Sterowniki do pada oczywiście wgrane. Próbowałem te Microsoftu i alternatywne.

Pewnego razu zauważyłem, że komputer nabiera się ?! na podłączenie innego urządzenia poprzez USB , a po chwili włączając pada nie było szmerów w głośnikach ani słuchawkach. Niestety, mój pecet przestał się na to nabierać. Szukałem pomocy w sieci ale nie znalazłem tematu, który by się mojego problemu tyczył.

Dodam tyle, że próbowałem podłączać kontroler z przodu i z tyłu, przy odłączonych głośnikach (włączone słuchawki), gdyż myślałem, że może to być coś w rodzaju sprzężenia.

Posiadam:

Windows XP SP3 32 bit

Płyta główna M2NE-SLI

Karta dźw. zintegrowana z płytą główną CM6501

Głośniki Creative 5.1 5100

Bardzo proszę o pomoc. Sam już nie wiem jak mam się z tym uporać. Jeśli potrzeba więcej informacji odpiszę najszybciej jak się da.

PS Na Windows Vista(konfiguracja sprzętowa mi nie znana) pad działał i nie było zakłóceń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam dokładnie ten sam problem co kolega. Wczoraj odebrałem zamówionego pada (Xbox 360 Controller for Windows) i po podpięciu do kompa, dźwięk wariuje. Najlepsze jest to, ze jak pad jest podłączony, to problem z dźwiękiem występuje nie tylko w grach, ale również przy odtwarzaniu mp3 , filmów DivX...itd. Dopiero po odłączeniu pada i zrestartowaniu kompa dźwięk wraca do normy. Ktoś miał podobny problem? Czy można temu jakoś zaradzić?

Moja płyta główna to Asus M2N-SLI ze zintegrowaną kartą dźwiękową C-Media 6501,

system to Windows XP (32bit) z SP3 (ale na SP2 też jest ten sam problem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Pad sprawdziłem u kumpla i hula jak trzeba na XP 32 bit, a u mnie nadal lipa... Przeinstalowałem sterowniki od płyty głównej i karty dźwiękowej na aktualne dostępne na stronie ASUS-a i nadal po podłączeniu pada dźwięk wariuje. No niestety, chyba będę zmuszony go sprzedać...

@PaQ, poszedłem do serwisu komputerowego i gościu powiedział, że trzeba coś pokombinować w biosie (poustawiać kanały czy coś takiego) i za 30PLN może to zrobić...chyba się zdecyduję. Ciekawe czy facet da radę uporać się z tym problemem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...