Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saavy

Rozwiązany: Komputer nie wykrywa karty graf. po deinstalacji sterowników

Polecane posty

Witam. Przejdę od razu do rzeczy bo zależy mi na szybkim rozwiązaniu problemu.

Odinstalowałem sterowniki od GTS 250 ( Najpierw w menadzerze urzadzen, a pozniej w trybie awaryjnym driver cleanerem. )

Chciałem później zainstalować nowszą wersję, ale wyskakuje mi błąd podczas instalacji i anuluje ją.

Zobaczyłem, ze w menadzerze urzadzen nie mam karty graficznej. Pojawiło sięjednak w zakładce inne urządzenia coś o nazwie "Display".

Proszę, powiedzcie co mam zrobić, aby karta graficzna wróciła do menadzera, bo podejrzewam, że przez to nie mogę zainstalować sterowników.

PS. Próbowałem odłączać i podłączać kartę, ale nic nie dało ;/

Pozdrawiam i mam nadzieję na pomoc.

EDIT: Kiedy włączyłem komputer rano, zamiast "Display" pojawił się "Kontroler wideo (Zgodny z VGA)". Tym razem w zakładce karty graficzne. Spróbuję teraz zainstalować sterowniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nawet nie jestem w stanie powiedzieć jaki, bo gdy spróbowałem zainstalować 5 minut temu, to nie wyskoczył mi żaden error, lecz instalacja zatrzymała się na 23% i samoistnie wyłączyła bez żadnego błędu. Ludzie doradźcie cos proszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows XP SP3

Procesor: Athlon 5000+ 2x2.61GHz

Grafika: Geforce GTS 250

2 GB RAM

Zaraz spróbuję zainstalować starsze stery.

EDIT: Wyskakuje mi błąd 7-zip data error o.0 Teraz to się przestraszyłem, dlaczego instalacja miałaby używać 7-zipa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...