Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Indyk95

Gothic 1 - Sterowanie jak w Gothic 2 :)

Polecane posty

Witam!

Czy jest jakiś mod czy coś takiego do G1, żeby sterowanie stało się bardziej intuicyjne? Uważam go za genialną grę, ale system sterowania skutecznie zniechęca mnie do grania.

Tak więc, czy sterowanie w Gothic 1 można zmienić lub upodobnić do tego znanego z drugiej części?

Żeby było jasne: za nieintuicyjne uważam to, że trzeba wciskać LPM i np. W jednocześnie, aby Bezio coś zrobił.

Proszę o pomoc!:)

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. Treść problemu piszemy w tytule - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę różnych modyfikacji Gothica, ale o takiej również nie słyszałem. Zresztą gdyby coś takiego było, to na pewno ktoś by już o tym napisał (na forum jest wielu fanów tej gry, między innymi i ja).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc to sterowanie w Gothic 2 zostało stworzone na wzór tego z części pierwszej, więc nie powinieneś mieć kłopotów ze sterowaniem. W sumie zmiany w sterowaniu ograniczają się do podnoszenia przedmiotów i zarządzania ekwipunkiem/handlu. Moda zmieniającego sterownie na razie niema. Jeśli masz gameingową klawiaturę możesz kombinować z makrami ale nie sądzę by dało to zamierzony efekt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...