Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tikom

Po kilku minutach grania wywala mnie do Windowsa

Polecane posty

Mam komputer z systemem Windows 7 64bit home premium.

Po 5-10min gry wywala mnie do Windowsa .

Proszę o pomoc moja specyfikacja komputera :

Syst.operacyjny Windows 7 64bit home premium

Ram: 4GB

Procesor: AMD II X4 640 3.00GHz

Karta graficzna :GeForce GTS 450

Proszę o szybką odpowiedz z góry dzięki .

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt dobrze, ponieważ prosiłem o podanie temperatur w spoczynku, oraz pod obciążeniem (czyli trzeba było wrzucić dwa screeny). W każdym razie Twoje temperatury są w porządku, lecz nie wiem kiedy je sprawdzałeś (czy zaraz po włączeniu kompa, czy też jak już trochę pograłeś).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że tak.

Podaj markę i moc zasilacza,jeśli tego nie wiesz odkręć boczną obudowę i przepisz to co jest napisane na jego tabliczce. Poza tym pewnie przydałoby się sprawdzić dysk, ale na tym zbyt dobrze się nie znam, więc Ci nie pomogę (jeszcze coś pochrzanię i tylko zaszkodzę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dość prawdopodobne, że to wina zasilacza, ale 100% pewności nie ma. Jednak tak, czy siak zasilacz jest do wymiany. Od jak dawna masz tego kompa i czy ten problem pojawił się teraz, czy też występował wcześniej?

P.S. A świeżo upieczonemu moderatorowi nie proponuj tego typu napojów, gdyż na pewno ma wielką chęć na udzielenie pierwszego osta. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem zaczął sie pojawiać po kupnie komputera. Mam starszy komputer tzn. ma 2 lata może z niego przełożę zasilacz . tracer 4life 450 hell fire silent : to nazwa zasilacza tego ze starszego kompa .Ok możemy iść na soczek . A tak z innej beczki zachęcam do zagrania w APB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymienię zasilacz . Jeżeli to coś pomoże to po wywaleniu z gry wyskakuje komunikat czy chce wyslac raport o problemach . Co jakis czas komputer "odwiedza" blue screen .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...