Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EverybodyLies

Problem z drukarką

Polecane posty

Witam! Przedwczoraj oddałem pojemniki z tuszem do napełnienia, od razu chciałem sprawdzić czy wszystko działa, więc włożyłem je do drukarki, lecz niestety nic nie drukuje;/ Najpierw wyskakuje komunikat, że jest jakiś problem z pojemnikiem trójkolorowym i pokazuje, żebym go wyjął -> odlepił naklejkę(której nie ma) -> włożył z powrotem do drukarki, potem wyskakuje, że znaleziono nowy pojemnik, a następnie, że jest mało tuszu kolorowego...

Wiecie w czym może być problem? Chciałem zamieścić screeny z tymi komunikatami, ale teraz jak chce coś wydrukować, wyskakuje tylko topost-120935-1305967872_thumb.jpg

Czyli tak, jak podczas każdego drukowania, tyle tylko, że teraz nic nie drukuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło jeszcze raz zainstalować drukarkę. Wszystko już było dobrze, kilka dokumentów podrukowałem. Wczoraj znowu chciałem coś wydrukować, lecz wyskakuje:post-120935-1307119992_thumb.jpg, wciskam OK i potem wyskakuje post-120935-1307120386_thumb.jpg.

Tak więc, jak widzicie: zanim coś chcę wydrukować, muszę ten plik zapisać w formacie .XPS, tyle tylko, że jak już zapiszę i tak nie drukuje;/ tylko znowu wyskakuje ten komunikat, który zamieściłem w drugim screenie.

Na pierwszym screenie zaznaczyłem czerwoną strzałką wyraz XPSPort. To pewnie od tego, tylko jak to naprawić?

Problem częściowo zniknął. Nie każe już zapisać przed drukowaniem, tylko teraz nic nie wyskakuje i nic nie drukuje;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak zrobiłem i drukarka jest już moja ustawiona. W kolejce żadnych dokumentów nie ma, a jednak w folderze DRUKARKI pod nazwą mojej drukarki jest napisane:

"3

Wstrzymane"

I nadal drukować nie chce....

Zaczyna mnie już denerwować ta drukarka. Przed chwilą już drukowała pięknie, a potem wyskoczył komunikat, że jest problem z pojemnikami:( ehhh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...