Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leebruce

Problem z portami USB

Polecane posty

Witam. W starym komputerze mam płytę główną ECS Elitegroup P6IPAT. Komputer wariował, działała tylko rozdzielczość 640x480 z 16 kolorami i to tylko w trybie awaryjnym, normalnie komputer się nie uruchamiał. Nie działały także porty USB. Zrobiłem więc formata. Wszystko działa wręcz wyśmienicie, oprócz tych nieszczęsnych USB. Po podłączeniu do nich pendrive albo innych urządzeń, dioda się nawet nie zaświeci, tak, jakby porty były wyłączone z prądu. Pożyczyłem od kumpla adapter pod PCI dający 4 porty USB. Zainstalowałem do niego sterowniki. Po podłączeniu jest prąd, dioda pendrive/laser myszki świecą, ale komputer w ogóle nie widzi urządzeń. W biosie mam włączone porty USB, w menedżerze urządzeń przy "kontrolerach uniwersalnej magistrali szeregowej" nie ma żadnych wykrzykników, wszystkie urządzenia 'działają poprawnie'. Nie mam pojęcia co z tym zrobić. Zainstalowany system to XP Home Edition z SP3. Proszę Was o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci zbawco! ; ) Co prawda wbudowane w płytę porty nie działają, ale te w karcie PCI chodzą idealnie, a to jest najważniejsze. W końcu mam jakąś łączność z komputerem i nie muszę wszystkiego na płyty zrzucać. ; P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...