Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pk14

Rozwiązany: Neverwinter Nights Diamentowa Edycja

Polecane posty

Witam. Mam problem odnośnie gry Neverwinter Nights Diamentowa Edycja ,gdyż chciałem się dowiedzieć co wprowadzają oba dodatki w tej edycji czy dzieje się w nich oryginalna fabuła z podstawowej edycji gry i np. dochodzą misje z dodatków czy opowiadają całkiem inne historie?? :sleep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodają dodatkowe kampanie, niezależne od tej podstawowej - i sporo od niej lepsze (szczególnie drugi dodatek). Oprócz tego zmieniają mechanikę - pierwszy dodaje klasy prestiżowe, drugi zwiększa maksymalny poziom do 40.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to czy kampania podstawowa występuje czy jest pominięta lub zmieniona?

Albo np. jest kampania podstawowa ,a do niej dodane questy itd. z obu dodatków?

Proszę o rzetelną odpowiedź. :smile:

Pytanie 2: Jeżeli jesteśmy czarodziejem i rzucimy czar przemiana siebie z księgi zaklęć to czy możemy zmienić się w inne monstrum niż pająk ,jeżeli tak to w jaki sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja nie rozumiem pytania, albo Ty nie rozumiesz odpowiedzi :).

Podstawowa kampania jest nieruszona (za wyjątkiem wyżej wspomnianych zmian w mechanice rozwoju postaci). Nie dochodzą nowe questy, nowi NPC, nowe przedmioty ani nic. Dochodzą za to nowe kampanie (po jednej z każdego dodatku) - też całkowicie niezależne od siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to czy kampania podstawowa występuje czy jest pominięta lub zmieniona?

Albo np. jest kampania podstawowa ,a do niej dodane questy itd. z obu dodatków?

Proszę o rzetelną odpowiedź. :smile:

Kampania podstawowa jest niezależna od kampanii, którą otrzymujemy w dodatkach.

Ale opowieść 2 dodatku jest bezpośrednią kontynuacją dodatku 1.

@Althorion Nie zgodzę się z tobą co do tej niezależności między kampaniami dodatków. "Hordy" są bezpośrednią kontynuacją historii z "Cieni".

SPOILER poniżej

W "Hordach" dowiadujemy się, że nasza postać uniknęła śmierci w upadającym mieście uciekając do sfery cienia. Tam zdobyła chyba pierścień (nie pamiętam dokładnie) i wróciła do Faerunu. To właśnie przez ten pierścień Mefisto zamieni się z nami miejscami: on dostał się do świata żywych a nas strącił do piekieł...

Pamiętam, ze był konkurs na moda, który wyjaśnił by co działo się z naszą postacią podczas wizyty w sferze cienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nivellen89:

Pisałem o nich, że są niezależne w sensie, że tak na nie patrzy silnik gry. Stanowią one dla niej całkiem osobne kampanie, w które można grać w dowolnej kolejności i nie ma możliwości "przejścia" z jednej do drugiej (choć można wyeksportować i zaimportować postać). Fabularnie natomiast są faktycznie powiązane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha. Mam rozumieć ,że w menu gry są do wyboru 3 kampanie: podstawowa oraz 2 kampanie z obu dodatków ,tak.

Pytanie 2: Jeżeli jesteśmy czarodziejem i rzucimy czar przemiana siebie z księgi zaklęć to czy możemy zmienić się w inne monstrum niż pająk ,jeżeli tak to w jaki sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha. Mam rozumieć ,że w menu gry są do wyboru 3 kampanie: podstawowa oraz 2 kampanie z obu dodatków ,tak.

TAK

Pytanie 2: Jeżeli jesteśmy czarodziejem i rzucimy czar przemiana siebie z księgi zaklęć to czy możemy zmienić się w inne monstrum niż pająk ,jeżeli tak to w jaki sposób?

Używając tego zaklęcia możesz zamienić się w: Olbrzymi pająk, Troll, Umbrowy kolos, Chochlik, Zombie.

A jak to zrobić?

Klikasz na swoją postać prawym przyciskiem myszy aby otworzyć okrągłe menu -> Zaklęcia -> Poziom 4 -> Przemiana Siebie -> Wybierasz w co chcesz się zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...