Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cubek28

Minecraft

Polecane posty

Witam

Wczoraj kumpel postawił serwer minecrafta na hamachi. Mu oraz jeszcze kilku osobom wszystko działa normalnie. Natomiast ja nie mogę nic zrobić; nie mogę zabić świni, owcy, zebrać ziemi. Kiedy próbuje coś zniszczyć klocek odtwarza się i dopiero po 2 minutach wyskakuje z niego przedmiot. To samo z otwieraniem skrzynek, piecyków, kładzeniem się do łóżka. Zanim postać to zrobi mijają 2 minuty. Chcę zaznaczyć że gra się nie tnie, ciągle jest około 30 fps'ów. Niektóre osoby miały już z tym problem i wyniki że jest to wina gry, od wersji 1.3. Mam identyczny problem jak tutaj: http://craftsite.pl/forum/printthread.php?tid=5651

Reinstalowałem minecrafta kilkakrotnie, to samo z Javą. Nic nie pomogło.

Mam system Windows XP 32 bity SP3.

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Serwer może być wyłączony, problemem także może być to że masz inną wersje minecrafta niż ta którą ma serwer. Pozostają także ustawienia serwera, np. tylko dla pirackich wersji a ty masz oryginał lub na odwrót, serwer jest zapełniony lub ma listę graczy którzy mogą na nim grać a Ciebie na niej nie ma.

P.S. Nie podpinamy się pod cudze tematy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cz0rny

To naprawdę jest wina kodu gry. Właśnie od wersji 1.3 (ponoć) zaczęły się te problemy. Jedynym rozwiązaniem, jakie wyczytałem jest isntalacja starszej wersji. Poza tym nikt nic nie zaradzi. (Może poza programistą ;) ).

To po pierwsze.

Po drugie... Hamachi też lubi "wieszać" niektóre aplikacje, więc połączenie Hamachi + Minecraft może skutkować słabą płynnością samej gry. To tak na przyszłość.

Mam nadzieję, że choć część wątpliwości rozwiałem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nic nie wyjaśniłeś a przepisałeś swoimi słowami to co ja napisałem :P Przesiadka na 1.2 odpada bo serwer jest postawiony na 1.5. I nigdzie nie pisałem że gra nie chodzi płynnie, wprost przeciwnie. Pop prostu pewne funkcje działają ze sporym opóźnieniem. Nadal czekam na pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 mb., jednak radiówka (czyt. z limitem). Jednak nie widzę tu powiązania z łączem, ten sam problem występował u osób z netem 10 mb... choć to może być rzeczywiście problem. Spróbuję kiedy przywrócą mi pierwotną prędkość, jednak nadal uważam że to nie pomoże. Jakieś inne sugestie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś wejść na jakiś inny serwer prócz tego? Poszukaj w internecie i porównaj lagi.

PS. Problem może się brać z tego, że ty jako jedyny na serwerze masz wolny internet. Z uwagi, że na serwerze grało równocześnie kilka osób to takie rzeczy są spodziewane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...