Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bakier12

Rozwiązany: Problem podczas konwertowania w VirtualDub

Polecane posty

Witam. Po przeczytanie tytułu tematu zapewne po części wiecie na czym mój problem polega. Zatem jeśli chcę przekonwertować dowolny plik wideo wyskakuje mi następujący problem. Zauważyłem, że występuje on tylko wtedy, gdy wybiorę TEN kodek. Jest mi to potrzebne do zmniejszania rozmiaru filmików zarówno z gier, jak i jutrzejszego unboxingu Wiedźmina 2 ;) Dodam jeszcze, że nagrywam kamerą JVC Everio, która zapisuje filmy w rozszerzeniu .TOD, jednak z tym nie mam większych kłopotów, gdyż znalazłem odpowiedni program do zmiany formatu na .mpg. Zatem zwracam się do Was o pomoc, z góry dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro problem występuje tylko wtedy, gdy wybierasz ten jeden kodek, to może z nim jest problem. Spróbuj go przeinstalować i może będzie ok. Jeśli nie, to możesz spróbować innego programu do konwersji. Z darmowych masz jeszcze np. Format Factory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam paczkę K-lite z kodekami, sam miałem problem z Vdubem bo nie wyświetlał mi kodeków a jak zaczął to one z kolei nie działały(podobno) pobrałem Windows Movie Makera i tam po przerzucałem co chciałem. Ew. jeszcze jak wyżej polecam Format Factory lub Freemake Video Converter.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc, ale doszedłem do wniosku, że inny program, który jest aktualnie w PCFormacie, nie sprawia mi tylu kłopotów i również nadaje się do konwertowania filmów. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...