Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pacuszek

Wiedźmin 2 - Skąd pobrać DLC?

Polecane posty

Witam. dotarła do mnie niedawno edycja kolekcjonerska Wiedźmina 2. Właśnie zacząłem instalować grę. W międzyczasie postanowiłem pobrać DLC dostępne dla posiadaczy EK, ale nie wiem co mam zrobić by je mieć... Zawartośc pudła przeszukałem parę razy i nie widziałem tam żadnej karteczki odnośnie dodatków. Proszę, pomóżcie, jeszcze dzisiaj o północy będę mógł zagrać a chciałbym mieć już DLC ściągnięte :/

PS. jeżeli do ściągnięcia potrzebne jest konto na Gram.pl, to informuję, że grę zamawiałem bez zakładania konta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie... Naprawdę nie wpadli na to, że mnóstwo ludzi może zamawiać EK bez zakładania konta?! Czy to było takie ciężkie do przewidzenia? :/ Chciałem już jutro na spokojnie odpalić w pełni uzupełnionego wszystkimi DLC Wiedźmina, ale niee... muszę dzwonić po działach obsługi klienta, tłumaczyć się że zamawiałem bez zakładania konta i chce swoje DLC, czekać aż sprawa się wyjaśni... Coraz mniej zaczyna mi się to wszystko podobać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było czytać w odpowiedziach na najczęstrze pytania.

[...]

16) Jakie bonusowe kody DLC dostanę kupując Wiedźmina 2 w sklepie gram.pl? Jak je mogę otrzymać?

Zamawiając Edycję Premium lub Edycję Kolekcjonerską przed premierą (to ważne!) otrzymasz kod na Tajemniczego Kupca - oferującego przedmioty i składniki niedostępne u innych kupców. Taki bonus oferuje w Polsce tylko sklep gram.pl. Aby otrzymać kod, należy złożyć zamówienie najpóźniej 16.05.2011 i potwierdzić jej (pobranie) lub opłacić (przelew) nie później niż do 17.05.2011.

Dodatkowo wszyscy nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej otrzymają kod na kurtkę oddziałów Roche'a (kurtkę Niebieskich Pasów) - DLC dostępne na całym świecie tylko dla posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej.

Kody będziesz mógł zobaczyć w szczegółach zamówienia po wpłynięciu do nas płatności za nie.

To oznacza, że w przypadku płatności przy odbiorze minie 1-5 dni roboczych od momentu odebrania zamówienia do udostępnienia kodów.

[...]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie DLC pobierasz i instalujesz z poziomu lunchera.

1.wchodzisz do dodatki do pobrania

2.wpisujesz kod

3.pobierasz

4.potem znowu wchodzisz w luncherze w dodatki.

5.instalujesz.

Zawartość powinna być w grze.

Natomiast ja chciałem się zapytać czy DLC które już zainstalowałem moge zainstalować na 2 kompie gdzie mam zainstalowaną te samą grę z tej samej płyty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...