Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Od razu zaznaczam, ze jesli nie mozna gadac o konsolach to przepraszam :oops: . Chce ja sobie kupic ale mam 2 pytanka :

1. Czy trzeba miec telewizor HD (czy niekoniecznie) ?

2. Czy bezprzewodowy kontroler jest na bateryjke czy akumulator?

Z gory dzieki. Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na twoim miejscu bym się wstrzymał. Gier narazie nie ma jakichś "super-hiper-wypasistych" i ogólnie narzekają na tą konsole. Podobno rysuje płyty w napędzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na twoim miejscu bym się wstrzymał. Gier narazie nie ma jakichś "super-hiper-wypasistych" i ogólnie narzekają na tą konsole. Podobno rysuje płyty w napędzie...

Te twoje podobno mozesz sobie............Wcale nie rysuja.

Ta konsola ma jedna wade. oprogramowanie siada. Poprostu jeszcze nie ejst dopracowane jak trzeba. Wiadomo Bill i spolka ;]. Jednym siada innym nie. Naszczescie moj model dziala ok.

Jak bym mial ja kupic, to za cholere bym nie dal tyle kasy. Jednak ja wygralem w konkursie hyhy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te twoje podobno mozesz sobie............Wcale nie rysuja.

>>> Ty, jestem na forum dłużej niż ty, i ty se lepiej tak nie pozwalaj. Mówie że podobno, nie napewno. A pozatym to te "pierwsze" konsole rysowały.

wiki-yu: Panowie, prosze o spokoj, a to ze jestes dluzej na forum to co niby ma oznaczac ? ze masz tu niby jakies wieksze prawa czy cos takiego ? sorry bracie, nie to forum, nie te zabawki.

>>> Czy ja coś takiego powiedziałem? Chodzi mi o to że wiem jak sie powinno zachować, a nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym pozbierał jeszcze troche kasy i kupił PS3 jak będzie dostępne, ale jesli chcesz xboxa to kup, wychodzi na niego coraz więcej mocnych tytułów , a wydaje mi sie ze pad ma dołączoną ładowarkę czy coś w tym stylu , bo to nie było by miłe - pocinasz se cały dzień i nagle pad siada a ty nie mash baterii czy czegoś, a np. jutro niedziela i dead end!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim to nie ma niczego w stylu "pierwsze egzemplarze do [beeep], nowe są wporządku", przyznam an wstępie, iż nie jestem posiadaczem XBOX (niestety), lecz przestarzałego PeCeta, aczkolwiek wiem co nieco.

O ile się dobrze orientuje płytka rysuje się kiedy w trakcie korzystania z konsoli zmieni się jej pozycje (pion/poziom), a o błędach systemu nie słyszałem.

Jeśli chodzi o gierki to jest posiadający grono wiernych fanów Perfect Dark Zero i zarąbisty Dead or Alive (i wiele, wiele innych).

A jeśli chcesz kupić konsolke to poczekaj do E3, sporo się może wyjaśnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się wstrzymał z zakupem- w nastepnym roku ceny 360 spadna na leb na szyje a to za sprawa pojawienia sie PS3. Ja tez zastanawiam sie nad kupnem nowej konsoli, bo moj GCN juz stary jest, mysle o 360 ale dopiero za jakies 1.5 roku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wstrzymuję od X360. Wolę PS3. Lepsza grafika, wygląd i... jakoś mam ogromny sentyment do PlayStation. Spyro the Dragon, Crash Bandioot(hehe) miały swój klimat. Na X360 i w ogóle Xboxie tego nie ma. Szkoda. Pewnie dlatego więcej osób kupiło czarnulę i szaraka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...jak mozesz twierdzic ze lepsze (wg ciebie) jest PS3 od X360, skoro o ile wiem to Ps3 jeszcze nie ma? Lepsza grafika? Skąd to wiesz? Z trailerów które mogą byc przekłamane?

Skoro trailery z ps3 prezentują się lepiej, to czemu nie oszukiwano w trailerach X360?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naśmiewałem się zawsze z Microshitu i xboxa. Ale jak się dowiedziałem o przeportowaniu pingwina na niego... teraz się zastanawiam czy to nie jest tańszy sposób na peceta... xbox jest już za słaby, więc czekam na wyniki projektu: http://www.joystiq.com/2005/11/28/linux-on...t-wont-be-easy/ ... i zobaczymy

X360 ni bedzie mal DX10 , moze cos ala DX10 programowa wersja...

A tanszy nie jest, bo gry laza za 200-300 zl , na PC za 100 masz noweczki , za 50 tytuly ktore maja kolo roku , a za 20 juz klasyke(Far Cry...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zakupem X360 warto poczekać do momentu oficjalnego wejścia tego sprzętu na nasz rynek. A to już raczej nie długo - a w każdym razie raczej przed premierą PS3. Możliwe iż Micro wyda ją w naprawdę dobrej cenie by trochę pomęczyć Sony i ich chlebak za średnią krajową. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na twoim miejscu bym się wstrzymał. Gier narazie nie ma jakichś "super-hiper-wypasistych" i ogólnie narzekają na tą konsole. Podobno rysuje płyty w napędzie...

Tak, najlepiej jest zawsze się wstrzymać i poczekać na:

:arrow: Lepsza cenę :-)

:arrow: Lepsze gry 8)

:arrow: Przeróbkę :lol:

:arrow: Większy dysk twardy (tak z 300 GB styknie)

Zreszta pierwsze modele często maja jakies wady . . .

Ja bym się wstrzymał z zakupem- w nastepnym roku ceny 360 spadna na leb na szyje a to za sprawa pojawienia sie PS3. Ja tez zastanawiam sie nad kupnem nowej konsoli, bo moj GCN juz stary jest, mysle o 360 ale dopiero za jakies 1.5 roku

Ja się tak kiedyś pośpieszyłem z zakupem PS 2 . . . Przepłaciłem tylko i nie miałem w co grać w sumie hehehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X360 ni bedzie mal DX10 , moze cos ala DX10 programowa wersja...

A tanszy nie jest, bo gry laza za 200-300 zl , na PC za 100 masz noweczki , za 50 tytuly ktore maja kolo roku , a za 20 juz klasyke(Far Cry...)

Mówiłem tylko o cenie zakupu, a nie eksploatacji... Technicznie niestety też mnie nie zachwyca, ale może jestem wybredny (ostatnią konsolą która mnie zachwyciła pod tym względem było N64)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tanszy nie jest, bo gry laza za 200-300 zl

Ojj mocno przesadzasz. Po pierwsze w dużych sklepach nówki to granice 200zł, po drugie jest Allegro gdzie nówki to ok. 100-150zł. A tam są i używki za które czasami nie trzeba dać więcej jak 50zł.

Jasne że komp jest tańszy w eksploatacji ale zauważ że konsole kupujesz i masz zapewnione granie na ok. 5lat a PC musisz co (mniej-więcej) 2 lata wymieniać / rozbudowywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gwiazdkę otrzymałem wreszcie swojego nowego X360 i mam w związku z nim kilka pytań:

1. Czy można używać z nim normalnych słuchawek? (widzę że w konsoli są porty USB dlatego zastanawiam się nad taką opcją)

2. Jak używa się tych "bezprzewodowych" (lol) słuchawek i jak one powinny działać, czy służą one jedynie do chatowania podczas gry na Xbox Live? Rozgryzłem już że podłącza się je do pada ale nie jestem pewien czy nie są aby spsute (dlatego pytam się czy odtwarzają normalny dźwięk).

3. Widzę na przykładzie różnych stron internetowych że można zgrywać filmiki bezpośrednio z X-a, moje pytanie brzmi "Jak?" jakiego programu należy używać i jak można zgrywać zawartość x-a na PieCa (tylko opcja USB) dobijają mnie te filmiki w których lidzie pokazują grę nagrywając kamerą to co jest na ekranie telewizora.

Co do tego słynnego przegrzewania się i rysowania płyt... mi się jakoś nie zdarzyło nic z tych rzeczy, nigdy nie uświadczyłem czerwonego pierścienia a wierzcie mi od początku świąt intensywnie sprawdzałem ile X może wytrzymać.

EDIT:

A tanszy nie jest, bo gry laza za 200-300 zl

Ojj mocno przesadzasz. Po pierwsze w dużych sklepach nówki to granice 200zł, po drugie jest Allegro gdzie nówki to ok. 100-150zł. A tam są i używki za które czasami nie trzeba dać więcej jak 50zł.

Jasne że komp jest tańszy w eksploatacji ale zauważ że konsole kupujesz i masz zapewnione granie na ok. 5lat a PC musisz co (mniej-więcej) 2 lata wymieniać / rozbudowywać.

Generalnie ostateczne koszty (wydatki na gry i upgrade w przypadku kompa, a w przypadku konsol na gry i dodatki [np. gitara to guitar hero]) są mniej więcej porównywalne. Dlatego mnie zawsze bawiły teksty typu "konsole są tańsze" wszystko oczywiście zależy od osoby, są ludzie którzy kupują gierkę na konsolę raz na kwartał/półrocze i są też tacy którzy kupują 2 na miesiąc.

Wszystko zależy od osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy można używać z nim normalnych słuchawek? (widzę że w konsoli są porty USB dlatego zastanawiam się nad taką opcją)
Nie jeżeli chcesz grać na słuchawkach to wpinasz je do TV . Ja w telewizorze mam taką złączkę .(chodzi o słuchawki z dżekiem ;) )
2. Jak używa się tych "bezprzewodowych" (lol) słuchawek i jak one powinny działać, czy służą one jedynie do chatowania podczas gry na Xbox Live? Rozgryzłem już że podłącza się je do pada ale nie jestem pewien czy nie są aby spsute (dlatego pytam się czy odtwarzają normalny dźwięk).
tylko do czatowania na LIVE .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadeinHell:

1. Poprzez TV lub glosniki zewnetrzne

2. To headset sluzacy do komunikacji z innymi graczami. Nie dziala jak normalne sluchawki.

3. Windows Media Center:/

Co do tego słynnego przegrzewania się i rysowania płyt... mi się jakoś nie zdarzyło nic z tych rzeczy, nigdy nie uświadczyłem czerwonego pierścienia a wierzcie mi od początku świąt intensywnie sprawdzałem ile X może wytrzymać.

Podejrzewam ze kupiles juz nowy model wiec masz lepsiejszy naped i lepsiejsze chlodzonko. Ale i tak sie tak nie ciesz bo nie znasz dnia ani godziny :D

Generalnie ostateczne koszty (wydatki na gry i upgrade w przypadku kompa, a w przypadku konsol na gry i dodatki [np. gitara to guitar hero]) są mniej więcej porównywalne. Dlatego mnie zawsze bawiły teksty typu "konsole są tańsze" wszystko oczywiście zależy od osoby, są ludzie którzy kupują gierkę na konsolę raz na kwartał/półrocze i są też tacy którzy kupują 2 na miesiąc.

Wszystko zależy od osoby.

Wszystko zalezy od tego jakim wlasnie jestes graczem. Majac tylko PC i bedac psem na dobre nowosci kupisz te 2-4 gier miesiecznie wydajac max te 350 zeta w przypadku miesiaca w ktorym obrodzi hiciorami.

W Przypadku posiadacza jednej konsoli next gen nie grajacego na PC taki miesiac to ok 800 zeta. A jesli mamy dwa lub trzy next geny to w okresie jesiennym i zimowym potrafia pojawic sie miesiace gdzie musialbym wydac 1500 zeta na gry w jednym miesiacu zeby zagrac we wszystko co najciekawsze.

Tylko prawda jest taka ze majac konsole ostro planuje sie wydatki. Twoze sobie poprostu liste gier w danym miesiacu ktore musze miec w chwili premiery oraz takie ktore moga spokojnie poczekac na lepsze czasy. Obecie, swierzy nabywca next gena ma rewelacyjnie. powiedzmy ze kupiles X0 ( a kupiles)

Przed toba 2-3 miesiace posuchy. Beda ok 2 konkretniejsze tytuly.

Tymczasem biblioteka X0 to przynajmniej kilkanasie mega konkretnych gier

Mozna sobie wiec zaplanowac wydatki w opraciu o to ile mniejwiecej czasu spedza sie z dana gra. Do tego achievementy ktore maja dla niektorych duze znaczenie i czesto wydluzaja czas spedzany z jedna gra.

Ogolnie to teraz ida kiepskawe miesiace i posiadacz jednego next gena nie musi sie martwic o to w jedenj chwili wyjda 4 [ciach] hiciory.

Wydaje mi sie ze usredniajac wydatki na Xboxa w skali calego roku 2007 wychodzilo mi ok 400 zeta miesiecznie na gry. Zdecydowanie wiecej niz wydawalaem swego czasu grajac jeszcze w ogole na PC

Szanuj język ojczysty.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...