Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AdiShepard

Jak wgrać save?

Polecane posty

Witam,i od razu zaznaczam,że nie miałem pojęcia w jakim dziale założyć ten temat,więc jeżeli ten dział jest niepoprawny,proszę o przeniesienie tematu.

I pytam się:

Wiem,wiem,to dziwne,że nie potrafię tego zrobić,ale w tych sprawach to ja kompletny młokos jestem.

Otóż w KAŻDEJ grze,gdy w necie znajdę jakiś save ,wklejam go do folderu ,,Save".

Słyszałem,że tak należy robić,ale gdy włączam grę save się nie pojawia,NIGDY. Jakby co,mam Windowsa 7.

PS.Save potrzebne mi są do glownie Batmana:AA oraz Mass Effect 2,ale testowałem także na innych grach,bo myślałem że coś źle robię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie save'y z ME 2 są tak : Moje dokumenty -> Bioware -> Mass Effect 2 -> Save -> ME 1 (tu są pewnie save'y zapisane z pierwszej części)/ folder o nazwie Shepard_21_Stranik_020410. I tu mam 3 save'y - autozapis, zapis własny i zapis po rozdziale. Spróbuj tak, Batmana ci nie pomogę. Oczywiście ten folder Shepard itd. może mieć inną nazwę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tu masz z http://www.masseffectsaves.com/index.php. I tu instrukcja http://www.masseffectsaves.com/import.php. Po obrazkach powinieneś sie domyślić :) a jak nie to gdy ściągasz save , właczasz Launcher me2 > konfiguracja > zapisane gry > Importuj save z mass effect 1 do me2 znajdujesz go na dysku i juz. Nastepnie już w menu gry wybierasz : Nowa gra > importuj postać z mass effect

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to na tamtej stronie masz gotowe save z mass effecta 1 do mass effect 2. Do wyboru do koloru. Zauważ takie odnośniki jak :

Male Shepard

- Paragon

- Renegade

- Mixed Algiment

Female Shepard

- Paragon

- Renegade

- Mixed Algiment

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż tematy w dziale Pomocna Dłoń, w odpowiednich podforach. Przeniósłbym temat, ale niestety nie jestem w stanie go podzielić na części.

Ten temat zamykam, bo dział jest zupełnie nieodpowiedni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...