Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

killerafi95

Wiedźmin 2 - błąd transferu pliku

Polecane posty

Jeżeli gra jest oryginalna (a zakładam, że otrzymałeś Edycje Kolekcjonerską bo tylko taka jest obecnie w oficjalnym obiegu) do grania potrzebny jest patch, który CDPR udostępni bodajże 15 maja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, mam dokładnie to samo, na tym samym postępie instalacji i pliku. Płyta jest idealnie czysta i nie porysowana. Czyżby zapowiadała się wielka klapa?

Podstawowe pytanie: Gra oryginalna? Czy płyta ma zarysowania?

Bezsensowne nabijanie postów? Niby skąd miałbym wziąć teraz nieoryginalnego Wiedźmina 2 na płycie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, mam dokładnie to samo, na tym samym postępie instalacji i pliku. Płyta jest idealnie czysta i nie porysowana. Czyżby zapowiadała się wielka klapa?

Podstawowe pytanie: Gra oryginalna? Czy płyta ma zarysowania?

Bezsensowne nabijanie postów? Niby skąd miałbym wziąć teraz nieoryginalnego Wiedźmina 2 na płycie?

Mam nadzieje, że nie. Teraz próbuje zainstalować go po raz 7 i jeżeli się nie uda to jutro dzwonię do obsługi technicznej CDP. Zadałem to samo pytanie na forum CDP i teraz ostałem odpowiedź abym przerzucił płytę na dysk. Jak skończę do dam znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to pojawia się u każdego i na pewno jest to oryginał to jakby plik na płytce był uszkodzony (to tylko domysły ale wszystko jest za tym).

To nie zabezpieczenie bo by był inny komunikat, to instalator zwraca że mu plik na płytce nie pasuje bo ma inną sumę CRC.

@Horix

Od tygodnia gdzieś W2 jest w sieci, a w obecnych czasach raczej nie jest problemem wypalenie płytki, a tym bardziej zamontowanie jej w wirtualnym napędzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy instalacji wyskakuje mi " błąd transferu pliku " Chodzi o data2.cab i pisze że urządzenie nie jest gotowe. HELP!!!

Tutaj link ze screenem: http://imageshack.us/photo/my-images/830/111fz.jpg/

Miałem podobny problem z pierwszym Wiedźminem. Problemem był Kaspersky Internet Security. Dopiero kompletne odinstalowanie programu rozwiązało problem,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum CDP dostałem odpowiedź od gościa z góry.

Nie wiem czy działa ponieważ jeszcze nie sprawdziłem.

Oto link: http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/5641/bledy_CRC

Jeżeli komuś będzie działać to proszę potwierdzić metodę.

@Alucard667 Z reguły, jeżeli instalujesz grę to nad paskiem instalacji masz folder docelowy, a poza tym na screenie wyraźnie widać ścieżkę pliku E:\data2.cab.

I tak mam oryginalną grę jak już wcześniej napisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alucard667 - ależ Ty nie kumaty. D:\Gry\ -> to ścieżka instalacji. Jak widzisz, błąd jest na E:\ -> czyli napęd. Więc czasem dobrze spójrz, a potem pisz.

Nie wspominając, że w sieci jest tylko wersja ENG\RUS. Więc z automatu można wykluczyć pirata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" "Wiedźmin 2" wytłoczony jest na dwóch płytach DVD9 - wiele napędów dostępnych na rynku niestety ma problemy z odczytem takich płyt, a słaba korekcja błędów powoduje, że w przypadku wystąpienia jakiegoś problemu napęd nie jest w stanie sobie poradzić. Z tego względu, poza wymienionymi sugestiami, poradnik sugeruje próbę instalacji na innym komputerze (komputer nie musi spełniać wymagań gry, do instalacji jest potrzebny tylko napęd i wystarczająca ilość miejsca na HDD).

To, że zgłoszenia pochodzą od posiadaczy EK wynika tylko z tego, że na chwilę obecną tylko ta wersja trafiła do klientów. Ewentualne teorie spiskowe można więc trzymać na wodzy. "

Jest to wypowiedź użytkownika Solostran Z forum CDP i jest on z "CD Projekt pomoc techniczna"

Wygląda na to, że mamy rozwiązanie. Teraz tylko ktoś musi to potwierdzić. Na razie nie mam funduszy na nowy napęd więc oczekuje, że ktoś to sprawdzi jeszcze przed premierą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina jest jednak po środku, reanimowałem laptopa sony Vaio (mimo 6 lat na karku dobry hardware - mocny laser) na felernym pliku mielił przez godzinę ale w końcu przepchnął. Wstępny wniosek taki że wytłoczenie nie lubi wszystkich napędów, na stacjonarnym mam Lite on-a czyli niska półka , jest to jednak 1 taki problem na tym sprzęcie, byłoby dobrze jakby all osoby z tym felerem podawały producenta swojego czytnika. Jeżeli ktoś ma możliwość podpięcia innego napędu lub zgrania plików z 1 DVD i przeniesienia ich na docelową platformę dla gry to zalecam taki zabieg. Płyta jest możliwa do odczytu wiec wszelkie reklamacje zapewne odpadają, aczkolwiek w tłoczni się nie postarali bo przez 2 lata multum gier bezproblemowo przeleciało przez mojego lite o-nka :)

Dałem to na forum gram.pl, być może komuś to pomoże

Mam jednak pytanie, czy mogę na żywca wyrwać pliki z innego hdd i wrzucić je na docelowy? ( czy drm nie będzie się plumtał o rejestr czy cuś?)

PS. Płyty od CD-A tez są 9 o ile się nie mylę i śmigają zacnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z drugą płytką - napęd Lite On, o ile pierwsza łapała za którymśtam razem tak druga płyta zachowywała się jakby jej nie było. Pomogło podpięcie staruśkiego nepęu, też Lite On`a ale z czasów kiedy widać solidniej się produkowało... Zdecydowanie dobrze jest sprawdzić na innym kompie - nawet starym gracie - i zrobić tam obrazy płyt, ew. skopiowac pliki na HDD.

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...