Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jasiostas

Monitor i kabel

Polecane posty

Witam, dziś odebrałem nowy komputer, z całym sprzętem. Był składany, winda instalowana i wszystko sprawdzane. Kupując komputer zakupiłem również nowy monitor. I tu się zaczyna problem. Podłączyłem wszystko jak należy i włączyłem komputer. Niestety, ekran pokazuje, że nie widzi kabla połączonego z komputerem. Kabel i ekran działają, sprawdzałem na 2 komputerze. Gdzie leży wina ? Jeżeli w środku puchy, to jak spróbować poprzełączać, aby działało ? Co to może być ? Odpowiedzcie szybko, prosze !

Z góry dziękuje

ps. komputer ma być prezentem dla braci, wracają za parenaście minut do domu, a jak nie będzie działać to lipa... PROSZE POMOCY!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to jedziemy:

Pierwszy podejrzany - wszystko działa, ale monitor ma więcej niż jedno wejście (obejrzyj go z tyłu, czy faktycznie tak jest). Jeżeli to by było prawdą, to pobaw się przyciskami na nim, szukając wyboru źródła obrazu. Lub po prostu sprawdź w instrukcji.

Drugi podejrzany - znowu wszystko działa, ale komputer ma dwie karty graficzne - zintegrowaną i dodatkową, a Ty podpiąłeś do tej zintegrowanej. Jeżeli komputer wygląda tak, jakby dało się wpiąć kabel od monitora gdzie indziej - to tak właśnie zrób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jest 1 karta graficzna, jedno wejscie z obudwu stron.

Dzięki za pomoc, ale to nie to. Musi to być coś w środku nowego komputera. Co to mogło być ?

bracia wrócili do domu, wieeelkie dzięki za pomoc...temat do zamknięcia, jutro zawrócę do sklepu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...