Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Colidor

Kameleon

Polecane posty

No to ja zacznę. Po pierwsze nie spodziewałem się, że wogule trwają pracę nad taką grą, chodź jestem wielkim fanem wszelkiego typu skradanek na pieca. Dowiedziałem się o niej dopiero przy recenzji w CD-Action, która zresztą wywarła na mnie pozytywne wrażenie i zachęciła do gry. Najbardziej zaskoczyła mnie grafika, która jak na produkcję budżetową prezentowała się bardzo ładnie. Także dźwięk był niczego sobie. Niestety tak jak zostało napisane w recenzji - grze brakuje świeżości i zaipletowania do niej nowych rozwiązań. ALE proszę mi powiedzieć - co nowego można dać w skradankach? Zwisanie z sufitu, łapanie ofiar na wiele sposobów, torturowanie... Podaję tylko nieliczne przykłady. Poza tym gra ma bardzo dobrze zbudowaną fabułę, LOGICZNIE łączącą misje, to przede wszystkim. To tyle tym razem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ponoć wszystko to co posiada skradanka, a jeszcze na dodatek została stworzona na enginie Mafii. Chciałbym w to pograć, ale nie wiem czy pójdzie na moim sprzęcie. Intel Celeron 1.0 GHz, 256 MB RAM, karta graficzna GeForce 2 MX 100/200 z 32 MB RAM. Pójdzie na takiej konfiguracji? Mam nadzieję, że tak, bo chyba sobie sprawię tą grę. Jest naprawdę tania (ile? bodaj 20 zł) i sądzę, że bardzo dobra. Na dodatek w Cd-Action pojawiła się naprawdę bardzo pozytywna recenzja i trzeba posłuchać profesjonalistów. ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Colidor za spełnienie mej prośby ;)

Kameleon - gra naprawdę świetna! W grze wcielamy się w gościa który ma zemścić się na snajperze który zabił swoich rodziców (na filmu wprowadzającym to widać). Jest to zdecydowanie gra akcji, możemy wybrać widok TPP lub FPS (fps lepszy jest na większej przestrzeżeni). Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie - nie wspominając już o audio - które jest wręcz znakomite.

Gre można kupić za 30 zł w Rewolucji Cenowej firmy Cenega :)

Gre polecam!

Ma ponoć wszystko to co posiada skradanka, a jeszcze na dodatek została stworzona na enginie Mafii. Chciałbym w to pograć, ale nie wiem czy pójdzie na moim sprzęcie. Intel Celeron 1.0 GHz, 256 MB RAM, karta graficzna GeForce 2 MX 100/200 z 32 MB RAM. Pójdzie na takiej konfiguracji? Mam nadzieję, że tak, bo chyba sobie sprawię tą grę. Jest naprawdę tania (ile? bodaj 20 zł) i sądzę, że bardzo dobra. Na dodatek w Cd-Action pojawiła się naprawdę bardzo pozytywna recenzja i trzeba posłuchać profesjonalistów

Hmm... może na minimalnych detalach by poszła.... ja na Athlonie 1700+, 512 mb ram, Ati Radeon 9550 XT gram bodajże na średnich detalach i się nie tnie...

Wymagania sprzętowe grY:

Procek 1GHz, 256 mb Ram, 2,1 GB wolnego miejsca na HDD, a o karcie to pisze tylko że 'Zgodna z DireectX 9.0c i Direct 3D i 32 mb ramu ;/

UWAGA:

Jeżeli instalacja Ci się zawiesza - wyłącz swój antywirus Kaspersky albo Norton - w nich są takie problemy z instalacja :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich ulubionych skradanek i tych gier, które mi się nie nudzą. Gra ma bardzo ponury, rewelacyjny klimat, ogromną ilość adrenaliny daje schowanie się w cieniu i obserwowanie żołnierza, który przechodzi 10 centymetrów od ciebie. Do tego świetna grafika, bardzo dobra konstrukcja misji, gadżety i fabuła. Gra jak najbardziej warta polecenia.

Moje oceny:

Grywalność 9

Grafika 10

Muzyka 8

Klimat 10

Rewelacja!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...