Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pyr

Anno1777

Polecane posty

Witam chciałbym wam przedstawić grę o nazwie Anno1777. Jestem tam zarejestrowany pod nickiem Pyrokarius. Jest to gra bardzo podobna do znanej wam pewnie gry Erepublik tylko że jest tyćke bardziej rozbudowana. Też jest świat podzielony na państwa a każde z państw ma 10 regionów (stolica której nie można atakować i 9 rdzennych ). W tej chwili Polska przezywa kryzys i jest pod okupacją rumuńską. Wiec prosiłbym o pomoc w zwalczaniu wirtualnych wrogów.

Omówię pokrótce każdy moduł gry:

- militarny - każdy region oprócz stolicy można atakować raz na 10 dni, bitwy trwają 24h, aby walczyć w bitwie trzeba mieć broń ( odpowiedni defensywną do obrony i ofensywną do ataku). Po zwycięstwie dostaje się procenty od zysków regionu odpowiednio do procentu nabitego w obronie/ataku. Jeżeli rozpoczniemy zwycięski atak zostajemy gubernatorem danego regionu (na razie 1 Gold dziennie).

-ekonomiczny - jest wiele rodzai firm wydobywczych jak i przetwórczych. Każdy region na porządku miesiąca dostaje określoną liczbę surowców zależną do ilości obywateli oraz kilku innych pierdół. Ogólnie tak jak wszędzie inwestujesz przetwarzasz i wyciągasz kasę.

-polityczny - o tym nie będę pisał bo jeszcze za słabo grę rozumiem aby bawić się w politykę. Ale wiem że raz na miesiąc są wybory.

Pokażmy Rumunom że Polska to twardy orzech do zgryzienia.

Reflink : http://www.anno1777.com/index.php?i=136394 ( tak jak się z tego zarejestrujesz to dostane coś tam w grze)

forum : www.anno1777.pl

kanał IRC : #anno1777.pl w sieci quakenet http://webchat.quakenet.org/?channels=anno1777.pl

Jeżeli nie chcesz wspomóc Polski jeszcze bardziej niż samą grą to adres gry: www.anno1777.com

Odezwa do moderatorów: Nie wiem czy dobrze zrozumiałem regulamin ale tak dopóki się nie zarejestrują z mojego reflinka nic nie dostane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...