Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Renzov

Napęd

Polecane posty

Otóż tak: Do mojego napędu DVD dałem płytke ze sterownikami do LG. Nic się nie otworzyło (już się wystraszyłem że 2 napęd za przeproszeniem szlag trafił), wyjąłem płytkę i wsadziłem płytę z Age of Mythology. I się coś pochrzaniło, bo wygląda to tak, że ikona napędu wygląda jak LG, gdy wezmę prawym myszy -> otwórz to pojawi się zawartość płyty (o ile jest), ale jest też opcja Install age of mythology, tak jakbym miał ją w napędzie. Co zrobić?

Heeelp.

PS. autoodtwarzanie nie działa, trzeba otwierać ręcznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT2: I rozwikłałem to w miarę. jak mam płytę w napędzie w napędzie i wyłączę kompa i włączę na nowo, pokazuje, jakby cały czas była ta płyta, nawet jak jest pusto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega mial kiedys cos podobnego. Podaj moze model tego napedu DVD. Mozesz sprobowac odlaczyc naped z plyty glownej, uruchomic kompa, zrestartowac go (nie guzikiem) i znowu poldaczyc. Powinno Ci zrobic update-a sprzetu. Napisz czy to pomoglo.

I tak przy okazji to jakie to byly sterowniki? Do tego napedu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałem na forum, żeby usunąć z menedżera urządzeń napęd i uruchomić ponownie kompa. Może to pomoże?

EDIT: nie znam się gdzie te stery sprawdzić, ale w menedżerze urządzeń pisze że:

data sterownika to 2001-07-01

wersja sterownika 5.1.2535.0

Btw. zaczęło mi się to robić od soboty. Wcześniej popsuł mi się napęd. Nie wiem czy to istotne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...