Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kuba350

zasilacz-temp.

Polecane posty

Jedyny sposób to po prostu użycie jakiegoś miernika temperatury - programami tego nie sprawdzisz.

Co rozumiesz przez "grzeje się"? Czy występują jakieś objawy które by wskazywały na jego przegrzewanie? Podaj jaki to jest zasilacz, wymień też dokładną konfigurację komputera. Wymień też swoją obudowę - być może ma kiepski obieg powietrza i stąd nagrzewanie zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasilacz-xfx core 550w. obudowa- tro-505 komputer- AMD Athlon 5600+, Gainward 9800GT, ASUS M3N78-CM 4GB ram.

Raz jak wyłączałem komputer to poczułem taki zapach jakby się coś paliło, może mi się to tylko wydawało bo komputer był wtedy tylko parę razy włączany z nowym zasilaczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj ile możesz wydać ;)

Z tanich obudów niezłe są SilentiumPC Brutus 310/410. Oprócz innego frontu i tego że 410 ma 2 wentylatory, nie ma między nimi różnic. Jak na swoją cenę - obudowa niezła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nic lepszego od SilentiumPC Pilum nie znajdziesz. ;) Przy czym ta obudowa jest jedynie centymetr krótsza od biurka.

wg. tego co pisze na komputroniku to ona ma 45 cm wysokości a moje biurko 52 więc jeszcze troche zostanie.

Mam jeszcze jedno pytanie czy kupować tą obudowę teraz czy po wakacjach Fractal Design Define R3 razem z nowym komputerem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem ;) W każdym razie rozchodziło mi się o to, że Pilum ma aż 54cm długości, co jest naprawdę dużą wartością - Fractal dla porównania ma 52cm. Musiałbyś sprawdzić czy na pewno się zmieści w biurku.

Powiem tak: Pilum jest niezłą obudową, ale jeśli i tak masz kupić Fractala to nie ma jej sensu kupować na tę parę miesięcy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak teraz zmierzyłem długość swojego to mi wyszło dokładnie 54 cm. Tamten link co dałem to chodziło tylko o zdjęcie że jest podobna. Czy wentylatory w Fractalu są dobre? Jeżeli nie to jakie polecasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, z rozpędu myślałem że to Twoje biurko na zdjęciu. Mój błąd :)

Co do wentylatorów, to powiem szczerze że nie mam pojęcia. Jeśli wsadzają do obudów to samo co sprzedają na rynku, to nie powinny być złe. Jeśli byś chciał dokupić wentylatory możesz zobaczyć Enermaxy UCTB12 - tanie, ciche i zadowalająco wydajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...