Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SzuSzu19

Problem z wiatrakiem od procesora

Polecane posty

Witam. Mam pewien problem z moim chłodzeniem, mianowicie po jakichś 20 minutach wiatrak przestaje działać, co równoważy się z wyłączeniem komputera. A np teraz w ogóle wiatrak nie chce odpalić. Czasami zaskakuje (na jakiś okres czasu), a czasami wcale. Mój procesor to Intel Celeron, a wiatrak jest firmowy (chyba, pisze intel na nim). Czy da się coś z tym zrobić, a jeśli nie to gdzie można taki wiatrak kupić i ile to będzie kosztować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek nie jest naderwany, wiatrak nie jest rozbieralny. Jeśli padł, to jaka cena wymiany będzie? I czy na stary procesor można kupić lepszy wiatrak? Od razu mówię że nie chce drogiego i najlepszego, bo za 4 miesiące będę zupełnie wymieniał komputer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak stary, bo bez tego za dużo nie wymyślimy :P Bo jak na LGA775 to nie ma problemu, podstawka dość popularna i można by było kupić cooler który by został do nowego komputera. Jeśli byłby to S478, no to na dobrą sprawę nie kupi się do tego nowego coolera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteście pewni że to ta płyta to bardzo dobrze :) dziękuję wielkie, kocham Was wszystkich, jeszcze dam znać czy ten cooler pomógł czy nie, kiedy już mi przyjdzie. Jeszcze raz dzięki :*

Za 30 zł się nie opłaca? A kompa nie będę ani wyrzucał ani sprzedawał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...