Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kashern

Battlefield Bad Company 2 - Problem z Punkbuster

Polecane posty

Witam,

gram w BC2 od dość dawna i nigdy nie miałem problemów z Punkbusterem, niestety dziś (06.05.2011) Punk nie chce się zaktualizować, wywala error: #0111: Could not convert (tutaj ścieżka z folderu temp) to (ścieżka z folderu z grą). Oczywiście grając po kilku minutach wywala mnie z serwera. Próbowałem już wszystkich opcji instalacji, tak samo automatyczna jak i manualna nie przechodzi. Próbowałem też skasować całego Punkbustera ze wszystkimi plikami .dll (łącznie z tymi w ukrytych folderach AppData) i nadal ten sam błąd. Czy ktoś z was miał podobny problem? Może znacie rozwiązanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten problem, w moim przypadku wystarczyło reinstalować grę :). Jeśli nie chcesz pobierać od nowa update'ów bo masz słaby internet (tak jak ja ;p) to zrzuć sobie na płytkę i wtedy reinstaluj grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

problem rozwiązał się sam po dwóch dniach. Dzisiaj bez problemu nagle Punkbuster załapał aktualizację. Ok rozumiem że mógł być problem z serwerem Punkbustera ale żeby ani jednej informacji na ich forach że mają problem.

Uczciwie zapłaciłem za grę i przez głupi program nie mogę grać w necie, takie zabezpieczenia powinno samo EA wprowadzić do swoich gier a nie niekompetentny Punkbuster.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...