Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siradam07

Rozwiązany: Kupno nowych sluchawek (nausznych).

Polecane posty

Jak w temacie. Mam zamiar kupic nowe sluchawki, ale (i sie zaczynaja schody).... musza miec :

1. Dobra jakosc dzwieku.

2. Niska cene.

3. No i musza byc nauszne.

I jeszcze jedna rzecz... otoz jako ze uprawiam lekkoatletyke to dobrze jakby byly sportowe, ale wiem ze ciezko takie znalezc z niska cena i dobra jakoscia dzwieku. Jednak licze na wasza pomoc. Dokladnej ceny nie ma ale powinna byc w okolicy 50zl (wiecej nie moge wydac).

Wielkie dzieki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena sluchawek zostala zmieniona. Moga byc w granicy 70zl. Znalazlem 2 konkretne modele. Czy ktos takie uzywa? Nie wiem jak u nich z jakoscia dzwieku.

Creative EP-550 (69.90zl)

Panasonic RP-HS46 (46.99zl)

Chetnie przejrze inne modele w danym przedziale cenowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie sa niezle, ale to nie sportowe sluchawki. Interesuja mnie glownie takie modele co podalem jako przyklady (z klipami).

Moze dodam wiecej info.:

*Impedancja nie powinna przekroczyc 32 Ohmow

*Pasmo moze byc 20Hz-20KHz, ale jakby sie znalazlo cos w przedziale 15Hz-25kHz to byloby swietnie.

*Max. czulosc - dowolna, ale nie nizsza niz ok. 105dB.

Ogolnie to sa takie dodatkowe info., ale jak wiadomo nie da sie na nich polegac w niektorych przypadkach. Bardzo mi zalezy na dynamice i jakosci dzwieku. Wiem ze za 70zl nie bedzie to jakies wypasione, ale licze na przynajmniej standardowa jakosc.

A ogolnie to jaka marke przegladac? Osoboscie lubie Creative'a (mam wieksze headphony i sa genialne, a byly za niska cene). Jak ktos probowal ten model co wymienilem wczesniej za te 69.90zl to prosze o komentarz ^^ Inne marki tez chetnie obejrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i te Twoje wymagania 20-20k, to fajnie by było dołożyć tak z 500zł do budżetu ;)

Z tego co mi wiadomo to 20Hz - 20kHz to raczej standard dla wiekszosci sluchawek, wiec nie wiem dlaczego te 500zl sie pojawilo ;p

Na moje szczescie znalazlem sluchawki Creative EP-550 (podane wczesniej) nie za 70zl tylko za ok 45zl z kosztem wysylki. Mam nadzieje ze sie sprawdza, bo pare osob naprawde je poleca. Glownie skusila mnie cena i sama marka - mam do niej pelne zaufanie.

Jeszcze raz dzieki wszystkim za pomoc (albo chec pomocy xD)

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...