Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pk14

Neverwinter Nights - podczas przerywników filmowych jest tylko dźwięk

Polecane posty

Witam. Jak w temacie mam problem z grą Neverwinter Nights ,w której podczas włączeniu się przerywniku filmowego słychać sam dźwięk ,a na obrazie widać tylko pasek ładowania gry (załadowany w 100% ,gdyż gra wcześniej się zapisywała ,a później leci ów przerywnik filmowy). Wcześniej na starym komputerze tego nie miałem ,ale od niedawna mam nowy i podczas grania zauważyłem ów problem. Gram na Windows 7. :sleep:

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni - Cragir

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i tak IMO powinieneś się cieszyć. Niektórym ta gra (na Win7): albo w ogóle się nie chce zainstalować, albo nie chodzi, albo mają z nią jakieś inne duże problemy. W każdym razie brak filmów to znany problem. Jeśli nie masz zainstalowanego patcha 1.69 to go ściągnij, oraz ściągnij kodeki, może to coś da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogły ani kodeki ani patch na dodatek patch spowodował ,że z jakiegoś powodu gra nie uruchamia się przez starter tylko muszę ją włączać przez ikonę nw main czy jakoś tak (czyli bezpośrednio samą grę). :rolleyes:

Przed chwilą grałem sobie w kampanię wyszedłem do menu ,kliknąłem filmy ,aby jakiś uruchomić i 1 mi się uruchomił ,więc kliknąłem szybko ,aby się wyłączył ,a chwilę później już nie dało się włączyć żadnego (dziwne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem, no niestety jak się chce grać w stare gry, to trzeba mieć dwa systemy. Pewnie na siódemce da się pograć w większość starych gier, ale wymaga to grzebania, ściągania i różnych innych pierdół. BTW spróbuj jeszcze z kodekami k-lite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziom zanim napisałem swojego posta to instalowałem jescze kodeki pod windows 7 w wersji 3.0 więc wątpię żeby jakiekolwiek kodeki pomogły. Tak jak pisałem wcześniej 1 udało się włączyć filmik ,aczkolwiek tylko raz. Może jest to wina 7 i nie ogarnia tej gry ,bo skoro 1 filmik się uruchomił to oznacza ,że kodeki ok.

Zapraszam także: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=134478

Udało mi się odkryć jak uruchomić filmik , mianowicie wyłączyłem tryb aero windows 7 ,następnie włączyłem grę ,weszłem w filmy i teraz najważniejsze należy nacisnąć kombinację klawiszy Alt+Tab ,żeby się przełączyć z gry na pulpit ,a następnie klikamy na grę zminimalizowaną na pasku i włączamy filmik. Włączenie to działa tylko raz ,więc jeśli chcemy włączyć inny filmik ,bądź ten sam 2 raz znowu należy nacisnąć kombinację Alt+Tab. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat jest sprzed 3 lat, ale uważam, że zawsze znajdzie się ktoś, kto pogra sobie w starszą gierkę! :)

Miałem taki sam problem i udało mi się to naprawić, przynajmniej u mnie... Mam Windows 7 64bit. Wystarczyło zainstalować The Rad Video Tools z tej strony: http://www.radgametools.com/bnkdown.htm Jest tam kodek, który odtwarza filmiki w formacie bink, zawarte w NWN. <info wyczytałem na jakiejś stronie po angielsku>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...