Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AssaT

Klonowanie DVD

Polecane posty

Witam.

Mam mały problem i mam nadzieję, że Wy - spece mi pomożecie. Poszukuję jakiegoś programu to sklonowania dysku DVD. Na nim są jakieś zdjęcia posklejane w film. Jest także kilka innych krótkich filmów, związanych z tymi zdjęciami.

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że oba powyższe są płatne (poprawcie mnie, jeśli się mylę).

Ja polecam darmowy ImgBurn, lub Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced (wersja 30-dniowa, ale jeśli się poda maila, dostaje się klucz na odblokowanie całości. Problem jest taki, że potem na maila wchodzi tona spamu, ale wystarczy dodać (po otrzymaniu maila z kluczem) domenę @ashampoo.com do spam-filtra i jest spokój).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jako takie Nero jest płatne ale w niego wchodzi skład kilku programów i jeden z nich odpowiada za nagrywanie/przegrywanie itd., i nie jest płatny. Jest to Nero Burning ROM...chyba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. da się ściągnąć z ich strony Nero Essentials, ale to jest teraz blisko gigabajtowa kobyła, która chyba tylko kawy nie potrafi zrobić. Jeśli chodzi tylko o kopiowanie płyt, to ja tam wolę lżejsze rozwiązania.

Chyba, że ostatnio się coś zmieniło w przypadku Nero. Pamiętam, że na Nero 10 się właśnie bardzo zawiodłem - było KOSMICZNIE olbrzymie i powolne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...