Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patrykos_94

Neostrada, nietypowa sprawa

Polecane posty

Witam. Mieszkam na wsi i korzystam z neostrady. Do dziś używam PREHISTORYCZNEJ opcji 1 MB/s, co jest jakimś ponurym żartem.

Chciałbym zacząć korzystać z opcji 6 lub 10 Mb/s, ale tu pojawia się problem - nie wiem jak ma się sprawa z umową o internet, czy mogę nagle zmienić ofertę, jak to w ogóle zrobić. Proszę o pomoc. Nie wiem nawet jakie informacje powinienem tu zawrzeć - jeżeli ktoś wie, proszę napisać, a postaram się dostarczyć co potrzeba. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby podjechać do punktu tp ze starą umową i dowodem/innym dokumentem tożsamości. Tam powiedzieć, że chce się zerwać umowę na czas nieokreślony i zawrzeć nową na czas określony (na nową szybkość przez powiedzmy dwa lata). O ile się nie mylę, to od 2009 nie płaci się żadnych kar za wypowiedzenie. Ale dobrze jest zadzwonić na błękitną linię.

Nie radzę też zawierać umowy na czas nieokreślony. Ja zawsze biorę na określony i przedłużam po roku czy dwóch latach, korzystając z różnych promocji.

Aha, kiedy już będziesz w tp, to naciskaj, żeby przed zawarciem umowy monterzy sprawdzili najpierw twoją linię - czy będzie toto w stanie obsłużyć takie szybkie prędkości. Sam mieszkam na wsi w sumie i są z tym problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba zrywać umowy. Zwiększenie prędkości jest darmowe, obniżanie kosztuje. Po drugie nie wiadomo czy Twoje łącze pociągnie. Ja mieszkam w centrum Warszawy a nie mogę mieć więcej jak 2Mb/s.

Po trzecie i najważniejsze - wszystkiego dowiesz się w punkcie TP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę też zawierać umowy na czas określony. Ja zawsze biorę na nieokreślony i przedłużam po dwóch latach, korzystając z różnych promocji.

Ciekawe, umowa na czas nieokreślony jest kilkukrotnie droższa, można to odczuć gdy się przegapi przedłużenie umowy z czasu określonego, przechodzisz wtedy na czas nieokreślony, (czyżby coś się zmieniło?), a wszystkie promocje dotyczą umów na czas określony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...