Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dxh11

GIGABYTE GTS 250 1024MB

Polecane posty

Nową czy używaną? Podaj ile możesz przeznaczyć na kartę, może znajdziemy coś lepszego w tej cenie ;)

Podaj też konfigurację swojego komputera (procesor, płyta główna, pamięć RAM, aktualna karta graficzna, marka model i moc zasilacza).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IC2D E6400 2.7 GHz WIN XP 2GB RAM zasilacz Tagan 400W U33 2-Force II Series TG400-U33 czy przy moim procku karta nie będzie działać?Poda ktoś stronę to chyba było Gigabyte były tam modele płyt głównych i do każdego modelu opis procesorów które bd działać z tymi modelami zna ktoś takaą stronę?

Czy mój procesor IC2Duo E6400 2.7Ghz pociągnie GTX 260?Jeśli procek jest za słaby to czy opłaca mi się zmieniać na ten GF GTS 250 1GB?? czy ona jest dużo lepsza od mojej 8800GT 512?NIe opłaca mi się kupować już proca bo do tego muszę dołożyć jeszcze na płytę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie ustrzelić Radka podobnego do GTX260 216sp w tej cenie. HD5670 jest o wiele gorszy. HD5770/HD4870 od biedy by mogły konkurować, choć też minimalnie odstają od GTXa. Z kolei HD4890 i HD5830 są już droższe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...