Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tokarief

Słuchawki Creative Fatal1ty Headset - mikrofon nie działa

Polecane posty

Witam, kupiłem dzisiaj w Saturnie nowe słuchawki od Creative. Wszystko super działa, dźwięk fajny. Ale pojawił się dynks z mikrofonem. W żaden sposób nie mogę tak ustawić mikrofonu, by nagrał mój głos. Gdy próbuję przetestować w TeamSpeaku, to słychać tylko buczenie, gdy robię test. Wszystko jest podłączone, a sterowniki do VIA HD też były niedawno aktualizowane (w lutym bodajże). Nawet na tym małym panelu od kabla, gdzie ustawiamy mikrofon, też jest przełączone na ON.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile kupiłeś te słuchawki??

Interesu życia nie zrobiłeś. Lepiej by było gdybyś kupił ten zestaw.

Z tego co wiem możesz je jeszcze oddać więc radził bym skorzystać z tej opcji i zakupić Sennheisery, ponieważ oferują znacznie lepszą jakość dźwięku od Fatal1ty a mikrofon zalmana jest bardziej niezawodny i sprawdzony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Oki, byłem niemiły. Po prostu lubię te swoje zakupione. Nie jestem koneserem dźwięku, ale te słuchawki od Fatal1ty zbierają chlubne opinie od wszystkich, nawet CD-Action je zrecenzowało i dla nich minusem była tylko cena. Kupiłem je za 130 złotych. Dobrze się trzymają głowy, nie uciskają, a i dobrze brzmią, nawet w niskiej głośności. Ale my tu rozmawiamy o mikrofonie, a nie o wymianie dopiero co kupionego headsetu na jakiegoś innego z Allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...