Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luker

Mass Effect Błędy Graficzne

Polecane posty

Witam, jestem nowy na forum, ale bardzo prosiłbym o pomoc z problemem, który utrudnia mi czerpanie przyjemności z wielu gier. Mianowicie chodzi mi o to, że w wielu grach (Test Drive Unlimited, Mass Effect, Portal, czasem Crysis) wyświetlają mi się na teksturach dziwne migające jasne kwadraty, które bardzo psują wrażenia z gry. Moja karta graficzna to Geforce GTS 250. Poniżej zamieszczam screena z zaznaczonymi "kwadracikami" Bardzo proszę o pomoc w ewentualnym rozwiązaniu problemu. Screen: http://img819.imageshack.us/i/kwadraty.png/

Po pewnym czasie skorzystałem z takiej porady -

Reszta sprzętu? Zacznij od odinstalowania wszystkiego co nVidii (poza chipsetem, jeśli taki masz) z Panelu Sterowania. Zrestartuj i wyczyść w trybie awaryjnym programem Driver Sweeper

Zainstaluj najnowsze sterowniki ze strony.

Jednak odniosło to skutek w każdej z moich gier, OPRÓCZ Mass Effecta, gdzie ciągle wyświetla się masa irytujących i psujących zabawę kwadracików. :/ Powyżej zamieściłe screen z Portala, z którym już nie mam problemów, w Mass Effekcie było tak samo tylko kwadratów było więcej, ale jeśli chcecie mogę wrzucić screen z ME.

Reszta mojej specyfikacji: Procesor AMD Phenom 9650 Quad - Core 2.3 Ghz, 4 GB RAM.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, Luker

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem podobny efekt kiedyś u znajomego - winą było "podkręcenie" karty - chciał ją przetaktować i przedobrzył. Ty swojej przypadkiem też nie "rasowałeś" za bardzo ?? :rolleyes: Gdy obniżyliśmy parametry pracy do nominalnych - problem zniknął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...