Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AdamPGD

klawiarura

Polecane posty

Jeżeli chcesz zestaw w granicach 100 zł do gier i pracy to ja bym ci zaproponował coś takiego ZESTAW

Mój brat ma coś takiego i używa podobnie, pracuje i gra w WOWa :) Ja bym się przyczepił do myszki tylko, bo 1000 dpi to trochę mało , ale jeżeli nie zamierzasz grać w gry typu CS czy Battlefield to powinno wystarczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałeś gry na 1 miejscu, a to nie jest klawia gamingowa. Za 70 dolców masz o wiele lepsze klawie np. sidewinder x6, Logitech G110, Roccat valo, lub nawet Razer Blackwidow z mechanicznymi klawiszami. Z naciskiem na tą ostatnią.

Jeżeli chodzi Ci o cały set (na co wskazuje bardziej fotka niż nazwa tematu) to proponuje wziąć myszkę Razer DeathAdder ( tak wiem, niektórzy narzekają, aczkolwiek ja nie miałem z nią nigdy problemu i działa świetnie) + za resztę klawiatura bo klawia jest trochę mniej ważna niż dobra mysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radziłbym kupić trochę tańszą klawe i lepszą mysz np. Logitech Media Keybord 600(kolega ją ma naprawdę super jak za tą cenę) lub Logitech UltraX Premium(miałem ją 4 lata zanim przesiadłem się na SWX6, bardzo wytrzymała) + Razer DeathAdder jeżeli nie możesz wydać więcej to A4TECH X748 do tego podkładka np. Razer Goliathus Speed Edition lub SS QCK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhh co się ludzie uwzięli na te tego DA??

!!NIE KUPUJ GO!!

Obecnie do dostanie jest tylko wersja respawn, która posiada niskiej jakości sensor laserowy. Jak już to bierz starego(optyczny, tylko używane) ew. Razer Salmosa, Krait czy Diamondback 3G a najlepiej ww. A4tech X748.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...