Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sabaru83pl

Dragon age 2 - sterowanie

Polecane posty

Zainstalowałem tą waszą gierkę z ostatniego numeru raczej tylko dla tego żeby sprawdzić jak pójdzie na nowej karcie. Gra działa na ful detalach, przynajmniej na tyle ile pozwala ten mój system zmienić ustawiania grafiki czyli nie za wiele. Ku mojemu z dziwieniu przy okazji gra się okazała nawet fajną grą ale jedno co mnie dobija to stertowanie. Żeby np. obrócić kamerę to trzeba wcisnąć prawy klawisz mysz, a żeby zaatakować postać to klawisz R. Z tym normalny jak zmiana klawisza mysz z r na atak myszką to nie ma problemu tylko nie bardzo wiem jak nastawić żeby obrót kamerą był za pomocą myszy tak jak to jest np. w gta sa. Ktoś może wie jak to przestawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować pozmieniać ręcznie w pliku KeyBindings (Dokumenty/BioWare/Dragon Age 2/Settings) jak się nie da w grze, nie wiem jak to było w gta, jak masz tę grę to zobacz jaki wpis odpowiada za kamerę tam i wpisz tutaj.

Ja też byłem przyzwyczajony do innego sterowania, przejdziesz całe demo to się przestawisz :smile:

Dla demo to będzie chyba folder "Dragon Age 2 demo"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Nie można tak ustawić. W Dragon Age'u, podobnie jak w innych tego typu RPGach (Neverwinter Nights, Drakensang) kamerę obraca się po przytrzymaniu PPM lub dwoma klawiszami klawiatury (najczęściej to Q i E, albo A i D).

BTW. Chyba nie miałeś za bardzo do czynienia z RPGami, co? ;) To dla tego gatunku standard ^^ Co innego action RPGi (Gothic, Risen) - tam kamerę obraca się poruszając myszką. Tu się tak nie da ;) Przyzwyczaisz się :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Mi jakoś specjalnie sterowanie nie przeszkadza... Jest takie typowe dla RPGa. Poza tym i tak kamerę obracam głównie przy użyciu Q i E. Jak dla mnie to można się przyzwyczaić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...