Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Avake

Myszka, słuchawki i klawiatura

Polecane posty

Witam

Szukam dla siebie nowej myszki, ponieważ mój Razer DeathAdder zaczyna szwankować, klawiatury - ponieważ Lycosa szwankuje od dawna, oraz słuchawek :)

Jeśli chodzi o myszkę to myślałem nad Logitech G500 i Steelseries Xai - która z tych dwóch lepsza? Cena obu podobna, i jestem w stanie zapłacić za obie. Używam podkładki Steelseries Qck mini.

Klawiatura - tutaj nie mam zielonego pojęcia o sprzęcie, jakaś do maks. 250 zł - proszę o doradzenie. Klawisze obojętnie czy wysokie czy niskie, i czy są jakieś dodatkowe, standardowa liczba w pełni mi wystarczy. Dobrze by było, gdyby była na tyle komfortowa, że dałoby się na niej pisać jakieś dłuższe teksty. Może być podświetlana, ale nie musi - nie zależy mi na tym zbytnio.

Słuchawki - słyszałem, że Steelseries jest dobry, też najlepiej w przedziale 200-250 zł. Najlepiej z mikrofonem.

Do jakich gier potrzebuję ten sprzęt? Gram tylko w League of Legends, oraz będę grał w DotA 2 (podobne do LoL'a) i Diablo 3 jak już wyjdą, w inne gry nie gram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie same słuchawki to mało. musiał byś do tych 200zł za słuchawki dołożyć 150-200 na dźwiękówkę... albo rozdzielić 100zł na dźwiękówkę (audigy2 i xtreme music to w zasadzie to samo i xonar DX) a reszta w słuchawki. Mają dobrze izolować czy być wygodne? Z chęcią polecił bym CAL!, ale do nich to muiał byś dodać te 100zł na dźwiękówkę, ale to tylko jeśli masz zamiar słuchać na tym muzyki. mic doczepiany poda ci ktoś inny bo nie znam tu na pamięć modeli, zalmana. a jest też speedlinka na klipsie i jego polecam, bo jakoś wolę mikrofon na klipsie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka - RAT 5, G500, g9x Logitecha, cooler master sentinel advance, Microsoft Sidewinder x8 lub Gigabyte ghost m8000x. - ok 150-200 zł Wszystkie myszki godne polecenia, reszta zależy od ciebie.

Klawiatura - Saitek Eclipse II ok. 150 zł

Słuchawki - Aurvana Live! + Mikrofon ok. 200zł

Do tego karta dźwiękowa - Audiogy 2 ZS używana na allegro lub Xonar DG ok. 120 zł

Razem: 620 zł na oko. Patrzyłem na średnią cen z ceneo itp. więc może wyhaczysz tańsze sprzęty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...