Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nefarius

Wymagania a posiadany sprzęt

Polecane posty

Witam i z góry przepraszam jeśli to zły dział ;). Mam może dosyć dziwne pytanie ale zależy mi na waszej opinii. Mam następujący sprzęt: GeForce 8600 GT (256), procek Intel Pentium Dual CPU 2x2.40 GHz, 2 GB RAM. A pytanie brzmi tak, czy technicznie rzecz biorąc istnieje szansa na odpalenie Wiedźmina 2 na moim obecnym sprzęcie czy jest to nie możliwe i nie da rady go odpalić? Sam do tej pory byłem świadom że mój sprzęt nie udźwignie Wieśka ale ostatnio szwagier narobił mi nadziei więc chciałbym poznać waszą opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tego typu pytania powinny być zadawane w dziale "Czy pójdą? II". Jeśli już jednak jest okazja, aby pomóc, a do tej pory nie narobiłeś sobie problemu... To pomogę :wink:

Jak to ująłeś, technicznie rzecz biorąc - owszem, jest szansa, by gra Wiedźmin 2 ruszyła na Twoim sprzęcie. Jeśli mowa o działaniu, będzie ona chodziła płynnie przy nisko-średnich ustawieniach graficznych oraz w niezbyt wygórowanej rozdziałce. Ale nie martw się, wszystko powinno ruszyć i wydaje mi się, że będziesz mógł zagrać w Wiedźmina 2 na swoim komputerze :smile:

Mam nadzieję, że wątpliwości zostały rozwiane, a mi udało się pomóc i rozwiązać problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...