Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rzeżol

Armed Assault 2 - spolszczenie

Polecane posty

Witam

Wczoraj zakupiłem w promocji na Steam grę Arma 2. I niestety ale wersja ta jest po angielsku (+ niemiecki, francuski... itd. polski brak).

Czy jest ktoś w posiadaniu działającego spolszczenia do tej wersji gry (v. 1.09.78183, działającego - w sensie - na multi mnie nie wywali, kampania spolszczona)?

BTW. W ogóle to się lekko zdziwiłem, gdyż celowo przed zakupem pobrałem wczoraj jeszcze demo (także ze Steam, aby sprawdzić jak gra będzie chodziła na moim PC) i było w wersji PL.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałeś powiedzmy wersję "międzynarodową" i w niej niestety języka polskiego nie ma. Jakbyś kupił polską wersję, to by znowu nie można zmienić języka na żaden inny, żeby ludzie z zachodu nie kupowali wersji tańszych u nas lub Rosjan i nie zmieniali języka na angielski. Niestety gra u nas była oryginalnie polonizowana przez LEM więc żadnego fanowskiego spolszczenia nie znajdziesz. Nasza polonizacja najwyższych lotów nie jest więc za dużo nie stracisz jak pograsz po angielsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jak w Polsce arma 2 wychodziła to była od razu upatchowana do wersji 1.02, jeśli ściągnąłeś spolszczenie do jakieś pirackiej wersji co jest głupotą bo arma 2 ma niezłe zabezpieczenia to możesz mieć lipe, nie pozostaje nic innego chyba jak reinstalacja.

Uważaj żeby ci się FADE nie włączył jak będziesz kombinował ze spolszczeniami bo z 3 metrów w stodołę nie trafisz albo będziesz latał jako ptaszek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...