Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KaraczanuS

Haptofobiczny laptop...

Polecane posty

Witam,

Więc tak jak w temacie, otrzymałem laptopa. Niestety ów laptop ma problem. Mianowicie by go włączyć potrzebuję pożądnego "strzała" w obudowę ale to jest dopiero

preludium. Jak już łaskawie ruszy d**pę w troki wystarczy wpłynąć na niego werbalnie (podnieść, stuknąć, przesunąć a czasami poprostu dotknąć) i wraca do stanu "OFF". Osobiście mnie to trochę ździwiło no ale cóż... Fujtsu jest dosyć słynne z tego typu numerów. Zacząłem od tego, że sprawdziłem w co trzeba walnąć żeby się włączył - najczęściej był to dysk. Wyciągnąłem go wyczyściłem styki i w płycie i w nim wsadziłem - to samo. Wyciągnąłem go całkowicie - znów to samo. Teoretycznie dysk można wykluczyć. Ram - też wyciągnięty, wyczyszczony. Próbowałem z kośćmi pojedyńczo - to samo. Całego układu CPU - GPU narazie nie rozbierałem (czyli tam prawdopodobnie tkwi problem) z powodu braku pasty termoprzewodzącej.

Nie wiem, może ktoś miał podobny problem, tak czy siak proszę o pomoc, bo sprawa jest dosyć pilna.

Już mówię, że noszenie go po serwisach to za dużo zachodu, prawdopodobnie koszt naprawy by przerósł koszt samego laptopa. :tongue:

Ja sam jestem w miarę kumaty jeśli chodzi o hardware więc postaram się za waszą poradą coś zdziałać :)

Pozdrawiam,

Kuba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...