Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patroll

Wszystkie gry się przycinają!

Polecane posty

Witam! Mam taki problem że jakakolwiek gra która zostaje uruchomiona nieziemsko się zacina (spada fps, muzyka się przycina), filmy o dziwo działają dobrze. Kiedyś było dobrze, ale się popsuło i od ok. roku nie grałem w żadną gre... Ostatnio kupiłem gre Audiosurf i się wkurzyłem że nawet to nie działa ;(

Mój komputer:

Płyta główna : MSI 865pe neo2-ps

Procesor: Intel Celeron D 2,8 Ghz

Ram: 2GB , 4 kości od kingstona po 500mb

Karta Graficzna: HD 3650, 500mb

Monitor: Hyundai ImageQuest Q15

Zasilacz: LiteOn PS-5022-3M ,230W

System: Win XP Prof. 32x SP2

Proszę o propozycje co może być przyczyną problemów z komputerem. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na zasilacz. Tracer 4lfie 400w który jest mocniejszy od twojego zasilacza, nie wytrzymał 1 dysku ide, palit 7300gt 512mb agp i celerona (d bodajże) 2,8 GHz1 rdzeniowego... Tak więc, na razie spróbowałbym z zasilaczem, masz od kogo pożyczyć? Sprawdź napięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że nie pisałem ale wylądowałem w szpitalu z pokruszonym kolanem...(długa historia)

A na małych detalach też zacina gry??

Tak, nie widać różnicy czy max czy low lub med.

Z zasilaczem będzie problem ale skoro zalecacie to kupie, ale najpierw go defragmentuje.

Zasilacz defragmentujesz?

Śmieszne... Jasne że nie ;p dysk formatuje

[...]ale najpierw go defragmentuje
chodziło o komputer

Nie wiem czy to może pomóc w ocenie problemu ale napiszę. Jak włączam PC to czasem sie nie uruchamia, znaczy lampka od zasilania się świeci ale nic się nie dzieje. Wtedy wyłączam go z zasilania i czekam trochę i uruchamiam znowu i się włącza. Jak jest na początku takie podsumowanie sprzętu Ram itd. to przy wpisie z ramem jest notatka żebym nadusił dowolny klawisz lub del.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj - też miałem problemy z wolnym kompem, co niekiedy było to związane z Windowsem i jak ktoś już wspomniał "jego zasyfieniem". Im więcej programów masz zainstalowanych, im więcej z nich uruchamia się wraz z windą tym większy masz problem. Dodatkowo są jeszcze różne niewidoczne "robaczki", które też mają swój udział w spowalnianiu kompa, stąd warto od czasu do czasu przejechać komputer jakimś anty - malwarem. Zrobienie porządku od czasu do czasu też nie zaszkodzi. Jednak jeśli zdecydowałeś się na format, to możesz pominąć powyższe.

Końcówka twojego postu zdaje się potwierdzać diagnozę przedmówców - problemy z zasilaczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...