Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qrak3421

Rozwiązany: VPU Recover

Polecane posty

Mam to od jakiegos czasu... Wyskakuje VPU Recover. Niektóre gry które mi szły bez problemu teraz wywalaja... Otóz jakos w lutym roku 2011 spaliła mi sie karta kiedy grałem w Test Drive Unlimited.. no to dałem do kolesia zeby naprawil... musiałem kupic karte(model- ATI Radeon HD 3450) i od tego czasu przy grach wyskakuje mi VPU Recover... Teraz grałem z kuzynem w GW i gadalismy sobie. Powiedział ze to moze byc zasilacz lecz pewny nie jestem... Pograłem z nim 20 min wyszlismy po za miasto i nagle zamiast obrazu pojawiły sie paski... widac było tylko interfejs gry..powiedział zebym wyłaczył gre bo cos sie spali to wyłaczyłem...

Ta nowa karta jest dosc mocna bo ma 512 MB a stara miała 124 MB i Shader 2.0. Kompa mam starego bo od 2006 albo 07 roku.

Mam tez słaby zasilacz bo 230 V

Sprzet:

Procesor 1.6 GHZ 1 rdzen

Karta: Ati Radeon HD 3450 512 MB

Zasilacz 230V

Dodam ze kompa składali mi w sklepie na zamówienie :/

Prosze o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qrak3421:

1. Czy przed instalacją sterowników do nowej karty usunąłeś dokładnie pozostałości po starej karcie

2. Podaj dokładną konfigurację komputera, w tym dokładne dane nt. zasilacza.

Mam tez słaby zasilacz bo 230 V

Większość z nas ma zasilacze "230V" (wszyscy którzy żyją w Europie). Jest to napięcie obowiązujące na tym obszarze i nie ma nic do rzeczy w kwestii słabości zasilacza. Tu liczy się jego marka, model i moc (przeważnie w tej kolejności).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To usuń i zainstaluj od początku zaktualizowane sterowniki do karty. Czekam także na informacje o zasilaczu, jeśli ich nie znasz, odkręć boczną obudowę i przepisz to co znajduje się na jego tablicze (albo zrób zdjęcie i umieść na forum).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz zauwazyłem cos dziwnego... w prawym dolnym rogu na pasku sa tzw ukryte ikony... kiedys miałem tam znaczek ATI na czerwonym tle a teraz go nie mam czyzby nie było sterów?

Przedchwila kiedy przegladałem pudełko które dali mi razem z kompem znalazłem kartke:

Instrukcja uzytkowania zestawu obudowy komputerowej ATX Colorslt z zasilaczem 330U, 400U o mocy 350v....

EDIT: Znalazłem tez pudełko z karta i ciekawe czy przypadkiem ta karta nie jest do systemów 64-bitowych.Dodam ze mam Windows XP Home Edition

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATX Colorslt z zasilaczem 330U, 400U o mocy 350v....

350 W (wat), nie v (Volt). W każdym razie Colors(h)it to imitacja zasilacza, a nie zasilacz i przydałaby się wymiana na coś porządnego.'

Znalazłem tez pudełko z karta i ciekawe czy przypadkiem ta karta nie jest do systemów 64-bitowych.

Nie ma czegoś takiego jak karta do n-bitowego systemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...