Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iZnoGouD

Najlepszy Zasilacz na Świecie.

Polecane posty

Dobre pytanie i ciężko by było znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Mój typ to Kingwin Lazer Platinum 550W (wersja OEM: Superflower Golden King 550W). Świetna jakość wykonania, bardzo niskie tętnienia, stabilne napięcia, sprawność na najwyższym poziomie (z zapasem zalicza certyfikat Platinum), tryb pasywny... ciekawa jest też możliwość użycia go jako zasilacz 650W, mając sprawność na poziom certyfikatu Gold (taką możliwością chwali się sam producent). Ogółem rzecz biorąc - ciężko byłoby znaleźć coś, co by mogło go przebić.

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=...ry&reid=219

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=...ry&reid=221

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yojo2

Za tanie to coś ;D

Jaki jest najlepszy zasilacz do kompa na świecie? nie zważając na cenę, po prostu ma mieć wszystko najlepsze ?

Jedyne czego jestem pewien to to, że dla normalnego śmiertelnika będzie takie coś

-za drogie

-zbyt trudno dostępne

-na 99.9% nie kupił by tego w polsce, nie ściągnął bez jakichś znajomości :)

Ostatnio się bawiłem zasilaczem, który miał tylko linie 12v( to nie był zasilacz komputerowy), 1kw po podłączeniu spawarki napięcie ani drgnęło, po podłączeniu diody jej nie spalił( podłącz do zasilacza komputerowego pod 12v ;p) a ceny są pyszne :) ponad 100A na linii.

Napisał bym coś wiecej o tym ale nawet modelu tego cacka nie pamiętam ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację literówka :)

W sumie quatro, też nie takie złe. Ale na rynku będzie jeszcze kilka takich mocnych zasilaczy i równie dobrych tylko w tym mocarstwie nad Wisłą leżącym nie słyszeli o takich firmach ;D

Co do AX 1200-> nie mam pojęcia czy to się psuje ale i tak bym go nie kupił :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...