Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Khorne

All Points Bulletin: Reloaded

Polecane posty

http://www.gamersfirst.com/?q=pl/download // pobierasz gamersfirst live i przez ten programik APB

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To ja gorąco zapraszam do klanu

banner.jpg

Server: Patriot

Więcej info: sk-clan.0host.pl/forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również dorwałem się do bety, ale na razie siedzę w Toturial Discrict i zdołałem zdobyć nawet 4-osobową grupę rajdową :D M.in był tam Francuz, bo tylko on podał swoją narodowość ;]

Frakcja: Enforcer

Nick: BlackShadow

Server: Patriot [EU2]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proście a będzie wam dane ;]

1) Wejść na stronę GamersFirst i ściągnąć ich programik LIVE! - http://www.gamersfirst.com/index.php?q=download

2) Zainstalować programik

3) Odpalić, kliknąć "Create account", przejdziemy na stronę GamersFirst... zrobić konto.

4) Z listy gier wybrać opcję "Download" przy interesującym nas tytule...

5) Postępować dalej z instrukcjami.

BTW. progress na razie mam taki, że osiągnąłem 21 poziom... chyba można to nazwać respektu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zagrać w APB, mam już swoją postać na 1 i 3 serverze Nick: Daredeweel :cool: , ale ciągle wyskakuje mi błąd i wiesza mi się komputer, maksymalnie bez restartu komputera grałem 5 min, albo przy respawnie w Distrikcie odrazu się wieszał :angry: ....Dlaczego jest tak? To przez ten bug który ostatnio się zrobił? Ja sądzę, że za tymi błędami w APB Reloadet i klęskom pierwszego APB stoi ten człowiek który sotatnio dołączył do ekipy[Człowiek który pracował przy pierwszym APB i przy GTA].... :nuke:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gracie jeszcze? Mam criminala na patriocie i przydałaby mi się pomoc (straciłem 2lvl threat przez cio** które rozłączają się gdy widzą kogoś kto ma golden threat >.<) Ogólnie ludzi rozgarniętych, Street Kings przyjmują wszystkich?

Nick: Elipse

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich kryminalistów grających na Patriocie zapraszamy na kanał TeamSpeak 3

klanu Street Kings

Adress: 87.204.51.90

Kanał: Street Kings

Password: lol

Czesc Speed.. milo Cie i tu spotkac :)

Ja ostatnio malo gram ale jakby co to:

In-game nick: ubi

Frakcja: Criminal

Serwer: Patriot

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie aż nie przerzucę się na 64x, ale postanowiłem stworzyć drugą postać ;)

Nick: TheShade

Frakcja: Criminals

Server: Obeya [EU1]

Poza tym pyt. o klan Shakera nie jest bezzasadne, bo raczej działałoby to jak grupa, każdy by widział ilu ludzi z FA tak naprawdę gra a nie, żeby nastawiać się na pro-fighty ;] Przyjrzę się temu niedługo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Anthara (gram kobietą, bo faceci są brzydcy :D odczuwałem niechęć, gdy choć przez chwilę projektowałem JEGO)

Frakcja: Enforcers

Serwer: Obeya [EU1]

Dodaj do pijaciół i pisz, jeśli chcesz pograć w teamie (może się VOIP ogarnie?).

Edit: Zmieniłem frakcję i serwer przy okazji - w policji jest mniej nabów (tak zauważyłem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, na Patriocie założyłem taką grupę co nazywa się Forum Actionum Players :) Jak ktoś nie ma własnego klanu i akurat gra na tym serwerze to zapraszam, bo na razie sam mam problemy z wyszukaniem ludzi - tzn. mogę zaprosić kogoś jeżeli tylko jest online. Zazwyczaj na serwerze siedzę koło 20:00 albo później, ale wyrywkowo może trafią się inne godziny ^_^

PS. Założyłem go grając Enforcerem... więc nie wiem czy Criminalsi nie będą mieli problemu z wejściem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...