Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rogal63

Rozwiązany: Problem z ustawieniamy myszki A4tech x7

Polecane posty

Cześć, mam mały problem z myszką A4tech XGame Oscar X748 3200dpi. Myszka sprawuje się świetnie tylko mam mały problem z ustawieniami jej w grze, gram w battlefied bad company 2 i niemogę ustawić jednego przyciusku przy kciuku na walke w wręcz ( przycisk 4), te przyciski są ustawione w Battlefied jako obrót w prawo, lewo , do góry i do dołu jest przycisk 5. Próbowałem w obcjach myszki na no settings ale to samo. Gdy grałem w Coda Black ops to normalnie sobie ustawiałem ten przycisk koło kciuka jako walke w wręcz i nic nie komplikowało że jest to obrót w lewo lub w prawo. Czy da się jakoś to zmienić bym mógł w battlefield mógł sobie ustawić na tym przycisku walkę w wręcz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam x7 i coś mi się wydaje, że nie da się tego ustawić tak bezpośrednio, możesz np przypisac klawisz pod kciukiem jako inny (nie wiem, np page down), po czym w grze ustawić page down jako nóż i powinno działać ;) Ja polecam ustawić na nóż kółko myszy (wduszenie jego), całkiem praktyczne, aczkolwiek, może dobijać myszkę ;p

Edit: Sprawdziłem, działą - klawisz 5 przypisałem jako ctrl, a w grze nóż dałem pod ctrl, po kliknięciu klawisza 5 na myszy mam nóż :) Nawet wygodniejsze niż kółko myszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...