Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dangerziom

Radeon HD6870 Błąd Biosu

Polecane posty

Siema... Kupiłem <NARESZCIE> nowego kompa tyle że nawet nie moge go odpalić... No więc komputer na ogół miałem z tąd. Jednakże zadzwonił do mnie gość z Esc.pl i mówi że zamiast tamtego zasilacza da mi Corsair Cx430W Więc nie miałem wyjścia tylko się zgodzić. Teraz mam taki problem, aczkolwiek kiedy włączam kompa na monitorze nic nie wyskakuje i piszczy jednym długim i dwoma krótkimi sygnałami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym wnioskujesz że zasilacz ma za mało mocy? To raz, a po drugie nie miej pretensji do mnie tylko do sklepu że wstawili gorszy zasilacz (bo CX430 jest o przeszło 50W słabszy na linii 12V od Fortrona FSP400-60GHN)...

Co do przejściówki -> http://allegro.pl/ae6-adapter-zasilania-2x...1572725087.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ci zdjęcia?!

Bo wtedy widzę czego serwis nie podpiął bo się im nie chciało.

Mam Radeona HD 6870 i mój zasilacz go nie uciąga

To co napisałeś to brednia do kwadratu.

Rozumiem o co Ci chodziło ale z tego zdania wynika to co wynika :)

1 kabel który ma 6 pinów a potrzebuje 12 więc chce kupić tą przejściówke co mówił yojo2.

Nie 12 a 2x6 ;p

Kup podepnij i ciesz się kompem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coraz częściej producenci przestają dodawać nawet tak podstawowe rzeczy jak przejściówki... zresztą chyba ktoś mi kiedyś już zwracał uwagę że do Vertexa nie dają przejściówki. Mogłem o tym pomyśleć, więc też za błąd przepraszam. W każdym razie ważne że działa. Nie było się co denerwować ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...