Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

calit18

8400GS-zmiana rozdzielczości po restarcie, zielone paski

Polecane posty

Witam. Dziś grając w minecrafta zawiesił mi się komp więc go zresetowałem. jednak po włączeniu systemu rozdzielczość była zmieniona z 1920x(jakieś inne cyfry) na 800x600. sterowniki też nie działają a próbowałem instalować po kilka razy. I na obrazie widać zielonkawe paski. Nie jest to wina monitora bo z laptopem działa dobrze. Mam kartę GeForce 8400 GS i system Windows 7

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nazwy tematu to sory nie wiem czego tak się nazwało. Pamiętam że wpisywałem nazwę.

reszta sprzętu to tyle co pamiętam Procesor Intel Pentium dual CPU E2200 2.20Ghz

Ram 2gb

Kartę graficzną i system operacyjny podałem a reszty nie pamiętam i nie wiem za bardzo gdzie to zobaczyć.

Co do Bios-a to wtedy gdy jest botowanie płyty kolor tekstu z białego jest błękitny.

co da zasilacza

marka IBOX

model DR-8360BTX

moc max 350W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na zasilacz. To co siedzi u ciebie w blaszaku to tylko udaje zasilacz, i jedzie na gapę :)

jak chcesz nowy to Fortron FSP400-60GHN

http://www.esc.pl/product_info.php?manufac...roducts_id=7368

a jak coś, chmm tańszego to to będzie dobre

http://allegro.pl/fortron-fsp350-60hlc-350...1577914252.html

bynajmniej takie są opinie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, IBOX jest tak tragicznie niskiej jakości (zasilacz z czarnej listy) że bym go obstawiał jako jeden z głównych podejrzanych o zabicie Twoje starego 8400GS. Jeśli nie wymienisz zasilacza to licz się z tym że nową kartę też możesz uszkodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde to trzeba poświęcić te 50 zł na zasilacz jeśli może mieć to takie skutki

Ps: Czy Windows 7 może coś takiego robić gdy się nie wpiszę klucza? Bo swój zgubiłem a koledzy mi mówili że to może być powód tych problemów. Wolał bym nie, bo na Viste przechodzić mi się nie uśmiecha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...