Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matkurczak

klawiatura i mysz dla gracza 400zł-500zł za komplet ?

Polecane posty

Klawiatura MS Sidewinder X6

Świetna klawiatura z dużą ilością funkcji takich jak:odłączany blok numeryczny, 6 przycisków do makr i jeden do przełączania na drugi pakiet co nam daje 12 makr, regulowane podświetlenie.

Sidewinder X8 Mysz z serii Sidewinder jest jedną z najlepszych na świecie. Dzięki zastosowaniu sensora BlueTrack, który jest czymś po między optykiem a laserem, łączy ich zalety. Posiada dodatkowe przyciski programowalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ci powiedział, że G700 jest sprawdzona??

X8 jest lepszy, ponieważ jest właśnie sprawdzony!, posiada lepszy sensor i dopracowaną technologie bezprzewodową. Z tego co czytałem to w G700 lubią występować lagi.

bynajmniej nie uważam że jest sprawdzona :) nie napisałem tak o niej, szukam alternatywy dla X8, ponieważ w opiniach odnalazłem uwagi o braku zastosowania materiału gumowego na rolce i po bokach myszki, oprócz tego kilka osób zaznaczyło że mysz jest awaryjna.

G700 też ma wady, jak wynika z opinii rolka ma luzy itp :)

dlatego pytam....:)

Kto ci powiedział, że G700 jest sprawdzona??

X8 jest lepszy, ponieważ jest właśnie sprawdzony!, posiada lepszy sensor i dopracowaną technologie bezprzewodową. Z tego co czytałem to w G700 lubią występować lagi.

bynajmniej nie uważam że jest sprawdzona :) nie napisałem tak o niej, szukam alternatywy dla X8, ponieważ w opiniach odnalazłem uwagi o braku zastosowania materiału gumowego na rolce i po bokach myszki, oprócz tego kilka osób zaznaczyło że mysz jest awaryjna.

G700 też ma wady, jak wynika z opinii rolka ma luzy itp :)

dlatego pytam....:)

a jak oceniacie myszkę SAITEK Cyborg R.A.T. 7 ? i podkładkę pod mysz tej samej firmy Cyborg V5?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...