Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laskolnyk

Pad Microsoft ZBOX 360 Slim na PC?

Polecane posty

Hejka, chcę zakupić tego pada: http://allegro.pl/oryginalny-bezprzewodowy...1566821177.html bo cena zachęca tylko... czy on jest kompatybilny z PCtem? I co więcej - czy nie będę miał problemów z zewnętrzna konfiguracją przycisków które w Speedlinku były kompletnie kopnięte a sam pad kompletnie niekompatybilny z tak popularną grą jak Fifa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i supcio, tylko czy ktoś mógłby mi podesłać namiar na jakikolwiek sklep gdzie by coś takiego było w cenie jak najniższej, bo na alllegro widzę same bezprzewodowe...

P.S.

Może i by trwało krócej, ale tu mam pewność że odezwie się... Ekspert i nie wprowadzi mnie w błąd trefną informacją... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest bezprzewodowy i nazwa produktu sugeruję że jest to zestaw właśnie z tym adapterem. Lecz zanim się zdecydujesz na zakup radzę się dowiedzieć w sklepie czy na pewno jest razem z adapterem - KLIK

Tutaj masz wersję przewodową - KLIK

O, a tutaj masz 100% pewność że jest to zestaw z adapterem, a jak nie to zawsze możesz reklamować :) - KLIK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przeogromne!

To nie są te wesje Slim, tak? Bo z tego co wyczytałem (ha, google :P ) te Slimowskie mają "lepszy" krzyżak, a bezprzewodowe w ogóle leżą w dłoni czy coś w ten deseń - warto na upartego szukać bezprzewodowego Slima czy korzystać z tych linkaczów które podrzuciłeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ma Xbox'a ze "starym" padem i o ile krzyżak nie jest jakimś cudem technologicznym, bo jakimś tygodniu, dwóch użytkowania nie będziesz miał już najmniejszych problemów aby odpowiednio na niego nacisnąć. Nie jest to oczywiście jakość pada z PS3, ale za to ten xboxowy nadrabia całą resztą. Początkowo prawdopodobnie będzie zaskakiwał nie ten kierunek który byś chciał, ale to tylko do czasu aż "się wyrobisz".

Nie wiem czy ten krzyżak od wersji Slim jest aż tak poprawiny, nie miałem pada długo w ręce, ale nie widziałem jakiś opinii w internecie o wielkich zmianach. Kiedy jakąś godzinkę grałem u znajomego nie zauważyłem różnicy.

Trzeba także przyznać że sam krzyżak nie jest zbyt często wykorzystywany.

Możesz jeszcze poszukać, ale wydaje mi się że oferty z tych linków są w miarę dobre, szczególnie ten ostatni.

Jeśli Ci się nie spieszy, a chcesz naprawdę dobry krzyżak, polecam ten pad - KLIK

Konstrukcja taka jak w Xboxie(plus dodatkowe dwa przyciski na spustami, po jednym nad każdym spustem), a Razer należy do tych firm które jeszcze jakością nie zawiodły :)

Do tego oczywiście pełna kompatybilność z PC i Xboxem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego - http://www.r2pol.com/product-pol-2036-Pad-...ny-Blister.html. Przewodowy, Slim, Czarny (z tego co tam jest na stronie) za 109 PLN + przesyłka - warto? I czy to na pewno to o co mi chodzi? ;)

Co do tego razera - kusi, ale 150 PLN... no i czy na pewno będzie kompatybilny ze wszystkim? Bo mam przykre doświadczenia ze Speedlinkiem wzorowanym na 360 Style do którego trzeba było ściągać program i przeprogramowywać przyciski, a i tak w tej nieszczęsnej Fifie o której wspomniałem na wstępie nie działał kompletnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pad który zlinkowałeś nie ma adaptera. Ta informacja będzie podana w nazwie lub w opisie :)

Jednak Razor i Speedlink to trochę inna półka sprzętu, jeśli ta firma zapewnia że ta kompatybilność istnieje, nie powinieneś się zawieść :)

Weź pod uwagę także że jak ten sprzęt wyjdzie, powinieneś znaleźć kilka jego recenzji w necie bez problemu, a podejrzewam że i CDA nie przejdzie obok tego sprzętu bez wspomnienia o nim w numerze, więc wszystkie problemy będą Ci znane, ale nie powinno być ich dużo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. No i zagwozdka, czy czekać aż ten Razerowski opanuje rynek i będzie tańszy trochę, czy szukać tego Microsoftowskiego Slima z kablem jeszcze taniej...

Poza tym - rzecz najważniejsza. Mnie wciąż chodzi o to, żeby po podłączeniu do PC i włączeniu gry nie bawić się w emulatory i inne przyporządkowywanie przycisków do każdej gry z osobna - tu chyba wygrywać będzie Microsoft...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda - pad Microsoftu jest bezkonkurencyjny i działa chyba we wszystkich grach, które w ogóle obsułgują pada, a ponadto w niektórych ustawia się sam i można grać na domyślnej konfiguracji bez bawienia się w menu w przestawianie. Kupuj tego od Xboxa 360 oryginalnego, bo naprawdę opyla się takie bezprzewodowe urządzenie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj tego od Xboxa 360 oryginalnego, bo naprawdę opyla się takie bezprzewodowe urządzenie ;)

Z tym, że ja kupuję raczej wersję z kablem. I tak chyba zostanie - http://allegro.pl/pad-przewodowy-x360-slim...1563841060.html ten pad zagości u mnie w porcie USB. Czekam do jutra - jakbyście mieli jakieś lepsze propozycje lub uwagi - piszcie w tym temacie!

I ogromniaste dzięki za dotychczasową pomoc od wszystkich!!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tyle że mi w sumie taka mobilność nie jest potrzebna bo i pokój mały, a kabelek taniej wyjdzie. No i ta wersja Slim, która jest TEORETYCZNIE lepsza, a i tak nic nie tracę kupując tą a nie oryginalną pierwotną wersję. Tylko że ten Razer mnie kusi... Jedyne co mnie w sumie powstrzymuje prze zaufaniem mu to to, czy trzeba będzie rekonfigurować klawisze tak jak przy Speedlinku. W MS mam pewność że nie będzie żadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...