Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iZnoGouD

Opinie o GT 220 Gainward 512 mb

Polecane posty

Pozwolisz, że odpowiem na poziomie adekwatnym do zadanego pytania? To zależy. :tongue:

Jeśli ma być używana do grania, to odpowiedź jest prosta - to nie jest dobra karta do grania.

Chcesz ją kupić? Jeśli tak, napisz ile masz funduszy do wydania i jaki masz komputer (parametry z naciskiem na procesor, płytę główną i zasilacz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH]

Jeśli chodzi o zasilacz, to kwalifikuje się on do wymiany. Powód? Może uszkodzić komputer.

Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości.-org

@Org, ale o co chodzi? zacytowałem tylko fragment (sama nazwa I-box). Znam regulamin, ale ok.

Cytowanie jednolinijkowego posta, który jest bezpośrednio nad Twoim, jest bezsensowne.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego (że działa Ci już trzy lata)? Tym bardziej do zmiany, bo limit szczęścia został wyczerpany. I-box to totalne badziewie i w każdej chwili może Ci spalić kompa, oraz jak każdy zły zasilacz, powodować różne inne problemy. Poza tym, po co się pytasz jak wiesz lepiej i tylko szukasz potwierdzenia, że ta karta jest super (a nie jest). BTW a za stówę ktoś tu na forum sprzedaje (wczoraj widziałem temat) 9600 GT, a to jest dużo lepsza karta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iZnoGouD, nie rozumiem Twojej reakcji. Skoro karta jest wg. Ciebie świetna to po kij zakładać temat. Antros22 dobrze Ci radzi, każdy obeznany z tematem mógłby to potwierdzić. Skoro wolisz wydać swoje pieniądze w mniej sensowny sposób to już Twoja sprawa, nam nic do tego. Zauważ tylko, że ktoś próbuje Ci pomóc, a to właśnie Ty masz problem, bo negujesz fakty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no i właśnie o to mi chodzi, od początku ta cena i ta karta Ci podpasowała, i tylko szukałeś potwierdzenia, iż to dobry wybór. Więc po co ten temat? Chciałeś opinii to je dostałeś, a jak chciałeś żeby wszyscy pochwalili Twój wybór, trzeba było napisać, że opinie negatywne o tej karcie są niemile widziane. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę inaczej... Polecam taką kartę :) Niski koszt, małe wymagania zasilacza, cicha, nie nagrzewa się, i wszystkie gry do 2006roku uciągnie na max detalach... :)

Obecnie uciągnie na średnich/niskich gry z tego roku (DragonAge2 na bardzo wysokich DX10 z obsługą DX11). Odpowiednia karta jak na taką cenę... A różnica pomiędzy zintegrowaną a tą jest wielka :)

PS : Posiadam GeForce GT220 1GB DDR3 128b :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże ludziska, bo chce wam przetłumaczyć że jak dla mnie to taka karta wystarczy, ale wy zawsze musicie powiedzieć, EHHH weź dołóż 50 zł i weź coś innego. Nie umiecie się pogodzić z moim wyborem i tyle. Powinniście powiedzieć tak, ok jeśli ta karta spełnia twoje oczekiwana to bierz i tyle, a nie jakieś teorie ej a może geforce ej a może srjiforc, dajcie spokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy karta graficzna GeForce CUDA GT 220 Gainward 512 mb to dobra karta?

Proszę nie odbiegać od tematu. Autor zadał konkretne pytanie.

@iZnoGouD

Jeżeli otrzymałeś wyczerpującą odpowiedź, to daj znać, zamknę temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, żebyś nie cytował posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim, bo to utrudnia czytanie takiej dyskusji. Radzę nie używać w stosunku do innych forumowiczów słowa "dzieciarnia".

Zamykam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...