Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pier0g

Klawiatura

Polecane posty

Moja stara klawiatura ostatnio zaczęła odmawiać posłuszeństwa, dlatego postanowiłem kupić sobie nową. Mój maksymalny budżet to 150zł, co chyba wystarczy na dobrą klawiaturę.

Wcześniej kupowałem klawiatury z tesco za 10zł i nie narzekałem, ale skoro chwilowo mam pieniądze to mogę sobie pozwolić na coś ze średnio-wysokiej półki. Myślałem na początku o Razer Lycosa, ale jest o tą stówę za droga. Więc muszę znaleźć coś innego. Najważniejsze żeby miała płaskie przyciski. Bardzo dobrze jeśli miałaby wejście minijack na słuchawki i mikrofon (dosyć często zmieniam ze słuchawek na głośniki i odwrotnie, a nie działają mi wejścia w przednim panelu i takie wejście w klawiaturze ułatwiłoby mi życie). A już w ogóle genialnie byłoby gdyby miała podświetlane przyciski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nanowaty <- klawiatura fajna ale mimo wszystko za droga. 150zł to taki górny limit którego wolałbym nie przekraczać.

BladyPiter <- propozycja ciekawa, ale zobaczymy czy będą jakieś inne propozycje. ;)

A istnieje jakaś różnica między podłączeniem klawiatury przez wejście PS/2, a USB ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...