Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diablo

Po włączeniu komputera monitor się nie włącza

Polecane posty

Witam

Piszę w imieniu kolegi, który ma problem ze swoim blaszakiem. Otóż gdy włącza komputer wszystko się uruchamia w nim, tzn dysk, wiatraki, diody się palą, itd ale ekran nie zaskakuje. Cały czas jest w trybie czuwania. Sprawdzał na innych kablach i to samo. Karta graficzna jest ok, bo po podłączeniu do mojego kompa monitor bez problemu się uruchamia. Z innymi grafikami też ma to samo. Dodam jeszcze, że w kompie przy uruchamianiu nie ma takiego "piknięcia" jaki zawsze był przy uruchamianiu. W czym może tkwić problem? Z góry dzięki za pomoc i rady.

PS: Kości ramu wyjmował i sprawdzał pojedynczo we wszystkich slotach i bez rezultatu. Zasilacz podłączony dobrze, komp sprawdzany na innym zasilaczu i tak samo. Kondensatory nie spuchnięte ani nic.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda do Volcano nie mam zaufania ale powinien przynajmniej wystartować.

Z innych prawdopodobnych przyczyn:

-spalone MOBO

-spalony RAM

-spalony procek

Kable zapewne są dobrze podpięte skoro był podpinany inny zasilacz tak więc obawiam się, że to któreś z powyższych. A sprawdzaliście może kompa na innym gniazdku? W dziwnych przypadkach czasem instalacja, w którymś miejscu siada i jej część przestaje pracować poprawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostki RAM-u wkładałem swoje i to samo. Mam stary procesor, ale niestety nie pasuję do jego płyty więc nie sprawdzę tego. A co do gniazdek, to wszystko ok. Bo na razie komputer jest u mnie i na różnych gniazdkach sprawdzałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...