Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekn

WMP ma problem z empetrójkami

Polecane posty

Z jakiegoś nieokreślonego powodu Windows Media Player z częścią plików MP3 ma problem - nie może ich odtworzyć. Bo nie. Po prostu wyskakuje, że nie mógł odtworzyć, że być może plik został przesunięty albo cuś... tylko, że nie został. Ostatnio pozbyłem się całego podfolderu z biblioteki i na jego miejsce wstawiłem kopię z innego komputera, ale WMP powinien po prostu zanalizować nowe pliki i ewentualnie pozwolić mi pozbyć się starych, nieaktualnych wpisów we własnej bibliotece. Mimo to, nawet usunąć mi nie pozwala - czy użyję klawisza Delete, czy wybiorę usuń z menu podręcznego, nic się nie dzieje. Kliknięcie na ikonkę błędu obok wpisu rozwija oczywiście menu 'Usuń ten wpis...', 'Usuń wszystkie wpisy...' oraz 'Szczegóły błędu', ale kliknąć się da jedynie to ostatnie. Co jakiś czas wyskakuje, że miał problemy z otworzeniem plików z C: i czy chciałbym przeanalizować bibliotekę i usunąć z niej odpowiednie pliki. Pozwoliłem mu na to jakieś 3 razy, co absolutnie nic nie dało (on nie tknął nawet pół pliku). Problem jest przy tym selektywny - część plików działa, lecz na lwią część reaguje błędem. Próbowałem również zdobyć nowe kopie oraz puściłem chkdsk. Nic to nie dało, a ten drugi żadnych błędów nie wyłapał. Używam Win7 Home Premium x86, na drugim komputerze Ultimate x64.

Ściągnąłem foobara, który działa i odtwarza bez problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...