Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wahadlo200

Rozwiązany: MS Removal Tool - nagłe pojawienie się tego programu i ciągłe wyskakiwanie błędów

Polecane posty

Grałem w Team Fortressa 2 i nagle pojawiło mi sie ostrzeżenie od programu MS Removal Tool. Kliknąłem anuluj, bo nie miałem tego programu zainstalowanego, ale teraz zasypuje mnie błędami. Nie mogę tego zamknąć ani usunąć, nie mogę też uruchomić innych programów (steam, DA2 itp.) Włączył się Eset, który służy mi za antywira i to wszystko. Nie mogłem zresetować przez Start-> zamknij, musiałem użyć przycisku. Nie usunę programu, bo nie ma go w Dodaj/Usuń. Nie zamknę go, bo nic się nie dzieje jak klikam prawym. Usuwa mi też tapetę, a na tej stronce pokazuje mi jakiegoś keyloggera. Jak patrzę na błędy, to wszystkie są związane z foldrem systemowym. Mam XP, komp z sygnaturki nr.1. Naliczyło mi niby 38 wirusów, wszystkie albo z systemowego, albo z autorun. Pomóżcie ludzie, bo nie wiem co robić. Zapomniałem dodać, że cały czas chce, żebym kupił pełną wersję tego programu. Nie mogę też włączyć menadżera zadań.Czytam w necie i widzę, że jest to jakiś perfidny wirus. Postaram się usunąć go metodami z googla

EDIT: Temat można zamknąć. Udało mi się usunąć te pliki za pomocą Malwarebytes Anti-Malware w trybie awaryjnym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...